Oto teyp önerisi?

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma 300 tl ye kadar iyi bi teyp alıcam ama bu konuda pek bilgi sahibi değilim. Bilen veya kullanan arkadaşların marka ve model önerilerini almak istiyorum. cd çalar olmasına gerek yok usb kullanıcağımdan dolayı usb okuma ve parça geçişi hızlı bişey arıyorum. bir de direksiyon kumandası için elimde devre var daha önce pioneer teyp de kullanmıştım başka markalarda işe yararmı acaba?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Böyle bir ürün alacak isen klasör seçme özelliği kesin kez olsun derim. Parçaları klasör şeklinde USB yüklüyor istediğin parçayı seçme şansın oluyor. Bende olan navitech marka hiç bir sorun yaşatmadı bana.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle bir ürün alacak isen klasör seçme özelliği kesin kez olsun derim. Parçaları klasör şeklinde USB yüklüyor istediğin parçayı seçme şansın oluyor. Bende olan navitech marka hiç bir sorun yaşatmadı bana.

modelini biliyomusun abi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
modelini biliyomusun abi?

Modelini hatırlamıyorum kardeşim ama hb sitesinden almış idim içinde kesme biçme olmaması için parça da vardı sadece soketti takınca çalıştı başka bir şey yapmadım 50 çıkış gücü var ses olarak güzelde ses sistemi varsa baya başarılı .

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modelini hatırlamıyorum kardeşim ama hb sitesinden almış idim içinde kesme biçme olmaması için parça da vardı sadece soketti takınca çalıştı başka bir şey yapmadım 50 çıkış gücü var ses olarak güzelde ses sistemi varsa baya başarılı .

bi bakayım abi sağol.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Pioneer ı al geç.
Fiyat cazip.
Elindeki devreyi de kullanabilirsin.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer ı al geç.
Fiyat cazip.
Elindeki devreyi de kullanabilirsin.

abi madem öyle kalan 100 liraya da hoparlör bakayım dedim. kapılarda orjinaller takılı hala. hangi marka iyidir çok fark olurmu orjinallere göre bi de kasnak falan olayı nasıl oluyo? şöyle bişey buldum

http://www.hepsiburada.com/alpine-sxe-1725s-16cm-koaksiyal-2-yollu-220w-hoparlor-p-OTALPSXE-1725S