iki teyp arasında tavsiyeniz?

insideman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 - JVC KD-R506 CD /MP3/ USB ÇALAR

http://www.hepsiburada.com/jvc-kd-r....aspx?categoryid=26080&productid=otaytkd-r506

2 - PIONEER DEH-2120UB USB/AUX/CD-R/ CD-RW/ MP3/ WMA/ WAV ÇALAR

http://www.hepsiburada.com/pioneer-...px?categoryid=26080&productid=otaytdeh-2120ub

300 lira civarında olan bu iki teyp arasında kararsız kaldım ikiside 4x50 olmasına rağmen jvc daha iyi ses verir diyenler var. pioneer al diyolar yıllardır isim yaptığı içinmi pioneeri seçmeliyim yoksa farkı yokmudur. jvc deki eksik kısım 6 tane tuş oluyorya radyo frekansları kaydediliyor o yok.onun yerine tek tuş yapmışlar o iş için. şundan dolayı şunu almalısın derseniz sevinirim.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence pioneer al. en azından ilerde problem olsa parça sıkıntın olmaz....

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer direk..
ama direksiyon kumandasınıda kullanmak istersen 2000 serisi uygun degil. en az 3000 serilerinden alman gerek..

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hertürlü PİONEERRR

insideman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneerin bi serisi sorunlu felan dendi çamurmu atılıyo varmı böyle bişe bilmiyorum. direksiyon kumandasını iptal ettireceğim mecbur 150 dolarlık bi parça takmam lazım dedi ses tesisatçı bende gerek yok o zaman dedim. pioneer ağır basıyo gibi herkez onu diyosa bizede pioneer almak düşer sağolun tavsiyeleriniz için.

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
pioneer 2150 ubg kullanıyorum gayet memnunum 2120 yle aynıdır oda sanırım görüntüleri aynı zaten bencede pioneer