iki teyp arasında tavsiyeniz?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneerin bi serisi sorunlu felan dendi çamurmu atılıyo varmı böyle bişe bilmiyorum. direksiyon kumandasını iptal ettireceğim mecbur 150 dolarlık bi parça takmam lazım dedi ses tesisatçı bende gerek yok o zaman dedim. pioneer ağır basıyo gibi herkez onu diyosa bizede pioneer almak düşer sağolun tavsiyeleriniz için.

ne 150si hocam ne diyorsun sen yok öyle birşey..
iptal etmene gerek yok kumandaları.. bizde pioneer kullaniyoruz forudman cengiz abi (MOKIA) pioneer teypler için direksiyon kumanda aparatı yapiyor.. onunla irtibata geç. fiyatida 150 doalr felan degil. 150 lira bile degil :)

ama 2000 serisine uyumlu degil. çamuer felan atmiyoruz. bende pioneer 5150ub var. çok memnunum. direksiyonda kumanda ile orj gibi kullaniyorum..

daha detaylı bilgi için. forumdaki yazılarımı okuyabilirsin..

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
300 tlye göre o model kötü madem güzel bişi alıcaksın 7950 serisi baya full bir seri özellikleri felan bunu öneririm. bir arkadaşımda var bu teyipden istersen görüşdürürüm sizi anlaşırsanız alırsın.

insideman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pioneer deh 2150 modeli vardı tesisatı yaptıracağım arkadaşta ürünü incelemek için digicom sitesine girdim o model yok arşatırdım meğer 2150 kaçak bi modelmiş. 2100 ve 2120 var sonra 3100 e geçiyor. bende 2100 alacağım ışık rengi kırmızı diye 2120 dede ışık rengi yeşil acaba bu iki model arasında sadece ışık farkımı var.