opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi zaten ben de bir çok kişi de belirtti bir üst sınıf araç diye... sonuçta daha iyi olması da gerekir ama insignia opel için gerçekleşen değişimin başlangıcı...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş ben zaten asla ınsıgnıa passat cc den goruntusu daha ıyı demedim. ben sadece vw artık kendini aşsın biraz diyorum. her modelde aynı cizgiler yeter artık. insignia opelin miladı dır.

opelin miladı olabilir evet son derecede çekici bi araç insignia ama konuda karşılaştırma yapın demiş bende karşılaştırdım sadece

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia opelin miladı evet. bunu Gm türkiye genel müdürü söyledi... opel artık bir çıta daha üste çıktı. passat cc ile insignia'nın farklı segment olduğu söylenmiş. neden hala hararetli bi şekilde tartışılıyor onu anlamıyorum bende:D ne ilginç insanlarız ya:D

bende fikrimi yazayım. insignia gerek iç gerekse dış tasarım olarak bana göre passat cc'den çok çok daha şık.. vw'nın alışıla gelmiş iç tasarımından vw kullanıcıları bile fazlasıyla şikayetciyken size ne oluyor onu anlamıyorum:D:D

iki aracıda test etmedim, binmedim. insignia'yı görmek nasip olmadı daha:D passat cc gördüm. ve bir kez dönüp baktım. ama insignia'yı gördüğümde dönüp dönüp kaç kez bakarım bilemiyorum:D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.caroftheyear.org/
"yılın aracı" uygulamasının sitesi bu .. Girin ve bakın geçmiş yılların birincilerine;
2008-fiat 500
2007-ford smax
2006-reno clio
2005-toyota prius
2004-fiat panda
2003-reno megane
2002-pug 307
1999-ford focus 1996-fiat bravo 1995-fiat punto vs vs vs..

Pek çoğu bilinmeyen, yoğun şekilde kullanılmayan yani satış rakamlarına "yılın otomobili" sıfatını dahil edememiş olan araçlar. zaten eminim pek çoğunuz bu modellerin yılın aracı olduğundan dahi haberiniz yoktur.. Yılın aracı olmak çokda birşey katmıyor açıkcası..

Allah'tan doblo falan yazmamışsın veya connect,focus....Hani bunlarda yılın araçlarıydıya tabi aklıma gelenler...Hani kıstas değildi yaa..Zaten dipteler dimi... Satışlarıda berbat..Hey Allah'ım

çamurdan olsun vosvos olsun yapmayın arkadaşlar passatın normali bile insignadan üstündür insigna diyen arkadaşlar galiba passat kullanmamışlar .benim vectra c varken passat kullandım amcamınkini kendi kendime dedim vectra değil şayin mübarek :)passatın yol tutuşu ve ses yalıtımı mükemmel aracın içinde çıt yok ,kasislerden geçişleri bile nerdeyse hiç hissetttirmiyor.

Ya hu İnsignia ne zamandan beri trafikte pardon...Hayır ben göremedim heralde..Birisi almış passata binmiş,ondan inmiş İnsignia ya binmiş....Gezmiş,test etmiş...Gelmiş yorum yapmış....

1.si aşşağı yukarı 1998 li yıllardan beri piyasada olan bir araçla,hala kapalı kutu olan,trafiğe yeni yeni çıkmış bir aracı nasıl kıyaslayabiliyorsunuz ben anlamış değilim

2. si adı üstünde yorum...Herkesin aklı ve beğenileri kendine...Stres yapmanın yok şaşıyorum,yok yapmayın arkadaşlar demenin,sendeki nasıl bir beyin tarzı gibi laflar ne anlama geliyor anlamadım..

opelciler çıkaralım at gözlüklerini insignia şahane bi araç olabilir ama passat cc bikaç gömlek daha iyi görüntü olarak .

Kişisel zevklerini bu kelimelerle insanlara kabul ettiremezsin...Bu yüzden bol çeşit var otomotivde...İster üstü açık araba beğenirsin,ister tek kapı,ister jip tercih edersin,ister kamyon....Herkes herkese saygılı olmalıdır...İnsignia yı test etmediğim için sadece iç ve dış görünüş bakımından,gerçektende sınıf olarak bir gömlek üstün olan passat cc ye tercih ederim...Passat kullandınmı derseniz 1998 ve 2003 model kullandım...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah'tan doblo falan yazmamışsın veya connect,focus....Hani bunlarda yılın araçlarıydıya tabi aklıma gelenler...Hani kıstas değildi yaa..Zaten dipteler dimi... Satışlarıda berbat..Hey Allah'ım

Ya hu İnsignia ne zamandan beri trafikte pardon...Hayır ben göremedim heralde..Birisi almış passata binmiş,ondan inmiş İnsignia ya binmiş....Gezmiş,test etmiş...Gelmiş yorum yapmış....

1.si aşşağı yukarı 1998 li yıllardan beri piyasada olan bir araçla,hala kapalı kutu olan,trafiğe yeni yeni çıkmış bir aracı nasıl kıyaslayabiliyorsunuz ben anlamış değilim

2. si adı üstünde yorum...Herkesin aklı ve beğenileri kendine...Stres yapmanın yok şaşıyorum,yok yapmayın arkadaşlar demenin,sendeki nasıl bir beyin tarzı gibi laflar ne anlama geliyor anlamadım..

Kişisel zevklerini bu kelimelerle insanlara kabul ettiremezsin...Bu yüzden bol çeşit var otomotivde...İster üstü açık araba beğenirsin,ister tek kapı,ister jip tercih edersin,ister kamyon....Herkes herkese saygılı olmalıdır...İnsignia yı test etmediğim için sadece iç ve dış görünüş bakımından,gerçektende sınıf olarak bir gömlek üstün olan passat cc ye tercih ederim...Passat kullandınmı derseniz 1998 ve 2003 model kullandım...

arkadaşım ben sadece eğer insignia ile cc aynı sınıf araçlar ise görünüm olarak cc nin insigniadan daha güzel olduğunu kendi zevk çizgilerim dahilinde belirttim , yoksa kimsenin test ettiği kullandığı felan yok zaten sadece dış görünüm kıyaslaması, saygılı davranılması gerektiğinden bahsetmişsin ben saygısızca bi yorum yapmadım 2 cümle bişey yazdım zaten ilk mesajımda anlaşılmıyan bişey mi var ?

Son düzenleme:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben sadece eğer insignia ile cc aynı sınıf araçlar ise görünüm olarak cc nin insigniadan daha güzel olduğunu kendi zevk çizgilerim dahilinde belirttim , yoksa kimsenin test ettiği kullandığı felan yok zaten sadece dış görünüm kıyaslaması, saygılı davranılması gerektiğinden bahsetmişsin ben saygısızca bi yorum yapmadım 2 cümle bişey yazdım zaten ilk mesajımda anlaşılmıyan bişey mi var ?

En alt bölümü senin yazın için yazmıştım...Zevk çizgilerin dahilinde eyvallah ama at gözlüğü takan bizler pek alıngan oluyoruz dimi arkadaşım..Kendi zevkini belirten biri başkasının fikri için at gözlüğü takıyorsunuz gibi bir ibare kullanmamalı...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En alt bölümü senin yazın için yazmıştım...Zevk çizgilerin dahilinde eyvallah ama at gözlüğü takan bizler pek alıngan oluyoruz dimi arkadaşım..Kendi zevkini belirten biri başkasının fikri için at gözlüğü takıyorsunuz gibi bir ibare kullanmamalı...

hocam at gözlüğünden maksadım kimseyi kırmak incitmek küçük düşürmek değil sadece opelciyiz diye olan biten güzellikleri görmemezlikden gelmemeliyiz demek istememdir. yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalite kalite neye göre kaliteli hadi çok bilenler konuşun bakalım kalite kıstasları nelermiş hadi , kalite sadece konsola dokunduğunda hissettiğin hisler değil parça birleşim noktaları , tasarımın birbiriyle uyumu vs. vs. birçok şey var burda insigniaya bindim diyenlerin %60 şı binmedi bindide sürmedi sallamaya devam

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam at gözlüğünden maksadım kimseyi kırmak incitmek küçük düşürmek değil sadece opelciyiz diye olan biten güzellikleri görmemezlikden gelmemeliyiz demek istememdir. yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

Yok sadece bu işin zevk işi olduğunu ve o tabirin abartı olduğunu söylemeye çalışıyorum.. ;)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok sadece bu işin zevk işi olduğunu ve o tabirin abartı olduğunu söylemeye çalışıyorum.. ;)[/quote

benim amacım gerçekçi realist davranmayı sağlamak hocam , forumda kimsenin isteyerek opele bindiğini sanmıyorum insanlar maddi imkanları dahilinde tercih ediyor bindiği otomobilleri, gereksiz sahiplenmeler oluyor bazen markaları ben o insanlara at gözlüğünüzü çıkarın demek istiyorum kimse üzerine bişey alınmasın .