opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Aklında tutmadıklarını kullanmazsın olur biter.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık o düğmelerin ne olduğu da akılda tutulamayacaksa daha ne deyim :D
Clio size göre :D

yanlış algılamışsınız yazımı yada büyük bir opel fanatikliğiyle hesabınıza o açıdan algılamak gelmiş unutmayın ikimizdede aynı araç var ve gene unutmayınki yarın öbürgün ikimizde aynı araçları sattıkmı farklı markalarda araçlar alabiliriz önemli olan şu ben farklı araç alsamda opeldeki iyi ve şu anda aynen eleştirdiğim şeyleri eleştirmeye devam edebilicem peki siz bu gün bu savunduğunuz fanatiklikle başka marka aldığınızda aynı fanatikliğe devam edebilicekmisiniz yoksa o markanınmı fanatikliğinimi yapıcaksınız..

kısaca benim burda anlattığım şey kokpitteki karmaşa kargaşa insanı boğması buda göreceli bir şey eleştireye açık değil insanların zevkine göre göreceli bir şey siz seversiniz ben sevmem ben severim siz sevmessiniz olabilir zaten bu yüzden farklı şekillerde farklı tasarımlarda araçlar üretiliyor..

ayrıca araba bilginizde clionun üstü olmadığı belli zira bir gün bir jagura yada bmye binmenizi binemessinizde camından bir içeri bakmanızı tavsiye ederim ufkunuz genişler

Jaguar_XF_2009_B-677153.jpeg

autocar-bmw-x6-01.jpg

böyle deli gibi opel holiganlığı yapmaya gerek yok sizin bu yazdıklarınızla ne bir kişi fazla opel alır yada benim eleştirilerimle bir kişi opelini satar..

zevkler ve renkller sonuçta bişey diyemiyor insan ama çoğunluk beğeniyorsa bir şeyi demek oluyor ki iyi
çok tuşta her zaman iyidir sonuçta 1-2 gün kullanılacak bir araç değil turşların yerlerini ve kullanım amaçlarını benimsemek zor olmasa gerek
saab93sportsedan2005102.jpg

çoğunluk beğenir sonuçda burası opel forumu her kez opelci ve ister istemeden biraz hafif fanatizmde yapıyor bazı insanlar bende geçenlerde honda konusunda opeli honda karşısında yere göğe sığdıramadım çünkü bence opel hondaya bin basar ama öylede olmamak lazım aslında sonra bende kendime kızdım..

tuş sayıları kokpitin ne kadar karmaşık olduğunu vurgulamak amaçlı verilmiş bir birim bazı insanlar da kalabalık kokpitleri sevmez keza o saab kokpitide çok kötü bence.. neticede zevk ve renk..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
hiç güleceğim yoktu :D :D Allah'ta sizi güldürsün :D

"gene unutmayınki yarın öbürgün ikimizde aynı araçları sattıkmı farklı markalarda araçlar alabiliriz önemli olan şu ben farklı araç alsamda opeldeki iyi ve şu anda aynen eleştirdiğim şeyleri eleştirmeye devam edebilicem peki siz bu gün bu savunduğunuz fanatiklikle başka marka aldığınızda aynı fanatikliğe devam edebilicekmisiniz yoksa o markanınmı fanatikliğinimi yapıcaksınız.."

aynı cümleyi bende daha önce bir başkasına demiştim, bu konuda kuşkunuz olmasın :)

benim Opel ile ne derece ilgilendiğimi bilmiyorsunuz, diğer markalarla ne derece ilgilendiğimi bilmiyorsunuz, bence bilip bilmeden suçlamada bulunmayın.

aracın kokpitinde boğulmak için tuş sayısının fazla olmasına gerek yok, örnek verdiğim Clio'da bile elim kolum bağlı kalabilirim. tuş sayısından çok, "kullanışlılığa" bakın bence.
daha önce binmediğim, bilmediğim bir Opel'i 5 dk.da çözerim. BMW-Mercedes'te öyle.

"ayrıca araba bilginizde clionun üstü olmadığı belli"
kusura bakmayın, bu kadar ezik bir cümle kurmanızı beklemiyordum, şoktayım...

araba önerisine ihtiyacım yok, bu zamana kadar yeteri kadar premiuma bindim, tanıdıklarınkini kullandım. E segmenti yada SUV dahil.

benim amacım 1 kişiye daha Opel aldırmak değil, herkes benim zevkime sahip olmak zorunda değil, kendi zevk aldığım şeyleri ben kullansam kafi, başkalarına kullandırmama gerek yok.
arkadaşım 3 gün önce araç önerisi istedi benden.
bütçe 36.000 ve dizel istiyor.
ikinci el 2010 Fiesta TDCI (bazı opsiyonlarıyla birlikte) ve sıfır Opel Astra H CDTI alınabilir o paraya.
Astra bir üst segment, daha geniş ve rahat. ben bunu belirterek Fiesta önerdim.
bende olsam Fiesta alırdım.

karşınızdakini tanımadan, sinirinizi bastırmak için suçlamada bulunmayın bence.
*dediğim gibi Fiesta'yı ben almış olsaydım yine Opel forumlarına bakacaktım, Opel bayisine gidecektim.
siz Opel'i sadece şimdi kullandığınız bir otomobil olarak görüyorsunuz, ben geleceğimi görüyorum.;)

buyrun; topu topu 15-20 tuş var =)

ne kadar sade ve "kullanışlı".... :D

sagkapi.jpg

Son düzenleme:

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir gün ikisinden birini seçecek kadar param olursa düşünürüm diyecem.belkide ikisini birden alırım :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç güleceğim yoktu :D :D Allah'ta sizi güldürsün :D

"gene unutmayınki yarın öbürgün ikimizde aynı araçları sattıkmı farklı markalarda araçlar alabiliriz önemli olan şu ben farklı araç alsamda opeldeki iyi ve şu anda aynen eleştirdiğim şeyleri eleştirmeye devam edebilicem peki siz bu gün bu savunduğunuz fanatiklikle başka marka aldığınızda aynı fanatikliğe devam edebilicekmisiniz yoksa o markanınmı fanatikliğinimi yapıcaksınız.."

aynı cümleyi bende daha önce bir başkasına demiştim, bu konuda kuşkunuz olmasın :)

benim Opel ile ne derece ilgilendiğimi bilmiyorsunuz, diğer markalarla ne derece ilgilendiğimi bilmiyorsunuz, bence bilip bilmeden suçlamada bulunmayın.

aracın kokpitinde boğulmak için tuş sayısının fazla olmasına gerek yok, örnek verdiğim Clio'da bile elim kolum bağlı kalabilirim. tuş sayısından çok, "kullanışlılığa" bakın bence.
daha önce binmediğim, bilmediğim bir Opel'i 5 dk.da çözerim. BMW-Mercedes'te öyle.

"ayrıca araba bilginizde clionun üstü olmadığı belli"
kusura bakmayın, bu kadar ezik bir cümle kurmanızı beklemiyordum, şoktayım...

araba önerisine ihtiyacım yok, bu zamana kadar yeteri kadar premiuma bindim, tanıdıklarınkini kullandım. E segmenti yada SUV dahil.

benim amacım 1 kişiye daha Opel aldırmak değil, herkes benim zevkime sahip olmak zorunda değil, kendi zevk aldığım şeyleri ben kullansam kafi, başkalarına kullandırmama gerek yok.
arkadaşım 3 gün önce araç önerisi istedi benden.
bütçe 36.000 ve dizel istiyor.
ikinci el 2010 Fiesta TDCI (bazı opsiyonlarıyla birlikte) ve sıfır Opel Astra H CDTI alınabilir o paraya.
Astra bir üst segment, daha geniş ve rahat. ben bunu belirterek Fiesta önerdim.
bende olsam Fiesta alırdım.

karşınızdakini tanımadan, sinirinizi bastırmak için suçlamada bulunmayın bence.
*dediğim gibi Fiesta'yı ben almış olsaydım yine Opel forumlarına bakacaktım, Opel bayisine gidecektim.
siz Opel'i sadece şimdi kullandığınız bir otomobil olarak görüyorsunuz, ben geleceğimi görüyorum.;)

buyrun; topu topu 15-20 tuş var =)

ne kadar sade ve "kullanışlı".... :D

sagkapi.jpg

benim ezikliğim bana kalsın benim önceki aracım bmw idi inan bmw nin forumunda bile yeri geldi bmy yi yerden yere vurdum hatta bazı konularda o sitede bile o zaman opelim olmamasına rağmen opeli çok övdüm misal bir bmw 1 kasa ile astra kıyaslaması vardı o zaman astrayı yere göğe sığdıramadım bmw 1 ide yerin dibine sokdum o zamanda aynen burdaki gibi çok tepki almışdım ordaki bazı fanatiklerden o zamanda hiç opeli alıcağımı tahmin etmezdim kısmet işde aldık biniyoruz satarız yarın audi alırım mercedes alırım yada bmw ye geri dönerim ama gene fikirlerimden bildiğimden şaşmam demek istediğim şu fanatizme gerek yok hiç bir marka bizim babamızın kardeşimizin malı değil..

olmamışsa bazı şeyler bunu açık açık söylemek lazım olmuşsada övmek lazım.. ben yeni corsa zafira hatta gts insignianın sw çok fazla başarılı buluyorum ve çok beğeniyorum ama o kadar ben insigniya sedan ı o kadar beğenmiyorum bence öyle çok başarılı bir araçda değil tamamen şahsi fikrim.. tamam yılın aracıdır odur budur ama başarılı bulmadım bana japon aracını andırıyor almandan ziyade gerek iç tasarımı gerek dış tasarımı ile gayetde güzel araç keza yeni astra bire bir mazda kopyası nerde opelin o eskileri nerde şimdileri bakıyorum zamanında ne efsane araçlar üretmiş opel astra gsi coupeleri kadett ler calibralar omegalar zafiralar vectralar falan o zamanlar başka araçlarım olmasına rağmen opeli çok beğenirdim bilhassa vectra b kasaları omegaları hele temiz bir omega görsem şimdi bile bakarım
şimdi opelim var ama yeni çıkanları hiç beğenemiyorum çünkü özgün bağımsız kendine özgü bir çizgisi yok arabaların..

bua arada yazmayı unuttum :) ne deminki yazımı ne şimdiki yazımı sinirle falan yazmadım neden sinirleniyim iki satır yazıya yok öyle bir şey :) biraz sert olmuşsa yazım kusura bakma aslında bu yazdıklarımı yüzüne normal bir sohbette anlatsam aynen yazdığım gibi gülüşürüz geçeriz ama yazıya döküldümü sanırım bazı şeylerin içinde mimin gülücük falan olmayınca düz yazı olunca yazı yanlış anlaşılabiliyor internetin kötü yanı yoksa sinir falan hatta kötü bir düşünce falan o niyetle katiyen yazmadım...

Son düzenleme:

hasan_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
icemaker kardeşim o kadar doğru yazmışki her yönüyle her kelimesi ile doğru..artık vw sevdalılarına opeli vw karşısında acımasız eleştirenlere en büyük yanıt alın işte..ağzına sağlık kardeşim..

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi farklı sınıf arçlar hepside birbirinden farklı bencede karşılaştrmada normal passat olmalydı