opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu geçen sene açılmadımı yada 2008 demi açıldı epey oldu :D fabrikalar kasa değiştiricek nerdeyse sizler hayla passatmı insigniamı diye tartışıyrosunuz :D :D

şaka bir yana iki araca artık bindim passat lüks araç insigniada güzel ama passat hakkaten bana göre kalite farkını içine bindinmi konuşturuyor yada benim bindiğim cc öyleydi..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine de biraz açmakta fayda var...

Tasarımı derken, gerçek anlamda özellikleri değilde, dış görünüşü ve tarzı bir üst sınıfa göz kırpıyor anlamında ise o başka tabii... Ama o zamanda da bu zevk meselesi olur ve bu passat cc nin insignia ile aynı sınıfta olduğunu değiştirmeyeceği için reel bir değer ifade etmez.

bakın kendiniz yazmışsınız:D:D:D

ben passat cc ye baktığım zaman bana bir üst sınıf otomobil hissi veriyor.
bunun için okuma yazma bilmeme bile gerek yok reelitede isterse corsa sınıfı olsun....

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
bu konu geçen sene açılmadımı yada 2008 demi açıldı epey oldu :D fabrikalar kasa değiştiricek nerdeyse sizler hayla passatmı insigniamı diye tartışıyrosunuz :D :D

şaka bir yana iki araca artık bindim passat lüks araç insigniada güzel ama passat hakkaten bana göre kalite farkını içine bindinmi konuşturuyor yada benim bindiğim cc öyleydi..

Bende 2009 passata bindim hoş 1.6 motordu ve cc değildi ama yoldaki genel vaziyeti astra dan kötüydü.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bindiğim bir şirketin tencere firmasının diyim yöneticisinin makam aracıydı koltuklar deri falandı krem siyah karma fabrika çıkışı :) yani araba epey lüksü konforluydu. belkide onlar fullu ünü sipariş etmişlerdir bilemiycem..

cesur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle insignia derim cc bir üst sınıf olmasına rağmenn insignia ya bindimm sürdümm gezdimm dolaştımm yokk böyle bi araba her şeyiyle 10 numara bi araç

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Passat cc İnsignia dan üst sınıf değil, aynı sınıftalar. Aksine İnsignia Passattan daha güçlü

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek kelimeyle passat cc bu konuyu açan arkadaş her ikisini bir kullansın anlicaktır zaten.

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Neyi anlayacak passat ın daha yavaş olduğunu mu ?