opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki İnsignia o kadar iyi araba değil içine yol sesi alıyomuş o yok bu yok bizde opel kullananlar ve club üyeleri olarak taraflı konuşuyoruzda Neden bu araç Yılın Otomobili oluyor? Neden Auto Bild'de karşılaştırılıyorda İnsignia daha ağır basıyor. 45bin eurodan başlayan Passat CC'nin donanımıyla 50bin TL'den başlayan İnsignia'nın donanımını karşılaştırmak yerine aynı fiyat aralıklarında olan donanımları karşılaştırın bence...

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çamurdan olsun vosvos olsun yapmayın arkadaşlar passatın normali bile insignadan üstündür insigna diyen arkadaşlar galiba passat kullanmamışlar .benim vectra c varken passat kullandım amcamınkini kendi kendime dedim vectra değil şayin mübarek :)passatın yol tutuşu ve ses yalıtımı mükemmel aracın içinde çıt yok ,kasislerden geçişleri bile nerdeyse hiç hissetttirmiyor.

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
87004700121977084188608.jpg
2009insigniainterior4.jpg
mayham85 arkadaşımın yorumları kafamı kurcaladı dizayn olarak benzettiğin araclar uzaktan yakından alakası yok bunu bugün toyotasa arge mühendisi arkadaşımla konuştum güldürme insanı dedi anlamışındır sanırım motor faci diyosun ödüllü bir motor yalıtım diyosun yeni izelasyon hotmelt izole kullanılıyor icini tekrar incele 2006 accord ikinci el ferahlık hissi yok diyosun GM Avrupa’nın iç tasarımdan sorumlu yöneticisi John Puskar tarafından ferahlığa yönelik yapılmış tasarım görüşler ise kusursuz senin kullandığın toledo lastik sesini en fazla hissettiren araclardan biri gercekler malesef cok cok acı bahsettiğin AVRUPA birincilik ödülü almış arac OPEL INSİGNIA

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İNSİGNİA...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde avcılar borusan otoda passat cc yi inceleme şansım oldu. insignayı da daha önce incelemiştim. 2 side aslında güzel. her ikisinin koltuğuna oturduğunuzda farklı bir duygu veriyor insana. passat cc çok uzun tutulduğu için makas tabir ettiğimiz durumlarda sürücüyü zorlar gibi. ama insignada bu olay yok. konfor olarak kuşkusuz ikiside çok güzel. kalite olarak bana kimse burda passat flan demesin. sadece gülerim. insigna kalitede uçmuş. gidin bakın inceleyin. passat cc de güzel.
burda bence ikiside kafa kafaya. tamamen kişisel zevklere kalıyor yani. tabiki birde passat cc nin mercedes cls serisine benzemesi albenisini arttırıyor

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çamurdan olsun vosvos olsun yapmayın arkadaşlar passatın normali bile insignadan üstündür insigna diyen arkadaşlar galiba passat kullanmamışlar .benim vectra c varken passat kullandım amcamınkini kendi kendime dedim vectra değil şayin mübarek :)passatın yol tutuşu ve ses yalıtımı mükemmel aracın içinde çıt yok ,kasislerden geçişleri bile nerdeyse hiç hissetttirmiyor.
abartma abi istersen vectra 2002de yollara .çıktı passat 2005te arada büyük fark var kaldıki dergilerde yalıtım kalite her zaman passattan üstteydi sen arabanı şahin gibi kullandıysan suç opelin değil , ayrıca kimse benle inatlaşmasın rezil olmayın bilmediğiniz şeyler hakkında okadar çok şey söylüyorsunuz ki dünyadan haberiniz yok atıp tutuosunuz bu lafım sana değil erkan abi alınganlık yapma lütfen birde kimse opelin fan sitesinde opeli aşağılamasın arı kovanına çomak sokup sinir edip yan tarafta gülmek kimsenin haddine değil bu saatten sonra kimsenin gözünün yaşına bakılmaz

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.caroftheyear.org/
"yılın aracı" uygulamasının sitesi bu .. Girin ve bakın geçmiş yılların birincilerine;
2008-fiat 500
2007-ford smax
2006-reno clio
2005-toyota prius
2004-fiat panda
2003-reno megane
2002-pug 307
1999-ford focus 1996-fiat bravo 1995-fiat punto vs vs vs..

Pek çoğu bilinmeyen, yoğun şekilde kullanılmayan yani satış rakamlarına "yılın otomobili" sıfatını dahil edememiş olan araçlar. zaten eminim pek çoğunuz bu modellerin yılın aracı olduğundan dahi haberiniz yoktur.. Yılın aracı olmak çokda birşey katmıyor açıkcası..

İnsigniayı corollaya benzeten arkadaşın "bakış açısını" bende merak ettim açıkcası; insignianın en tartışılmaz olduğu konu tasarımı, sanat eseri gibi bir çehresi var aracın.. Her detayında ayrı bir zeka pırıltısı var.. Ama o zekanın, işçiliğe ve kaliteye ne kadar yansıdığından şüpheliyim.. Benim şahsen hastası olduğum C1 kasa vectrada çok şık ve özgün bir araba; ama gelin görün ki kalitede aynı şey yok..

Dileğim; insignianın tasarımı gibi işçiliğininde kusursuz olması. Dizaynda kazandığı artıları, işçilikde-malzemede kaybetmemesi. Bu sayede satış rakamlarının yüksek olması; opel imajına katkı sağlaması ve mevcut araçlarımızın piyasa değerlerinede katkıda bulunması. Çünkü öyle yada böyle ortada olan marka opel; yani bizim araçlarımız..

Ha insigniamı passatmı dersen; ben dürüst adamım, yalanım yok passat.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelciler çıkaralım at gözlüklerini insignia şahane bi araç olabilir ama passat cc bikaç gömlek daha iyi görüntü olarak .

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelciler çıkaralım at gözlüklerini insignia şahane bi araç olabilir ama passat cc bikaç gömlek daha iyi görüntü olarak .
arkadaş ben zaten asla ınsıgnıa passat cc den goruntusu daha ıyı demedim. ben sadece vw artık kendini aşsın biraz diyorum. her modelde aynı cizgiler yeter artık. insignia opelin miladı dır.