opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat CC nin 1,8 T-FSI 160 hp olan başlangıc modelinin fiyatı 43,350€ 1,99 kur sabitlenmiş durumda

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceden polo ve bora kullanmış biri olarak mel_a_ku ya katılmamak mümkün değil. Ama passat cc, reklemda çok güzel bir kasaya sahip olduğunu hissettirdi.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat cc tasarım olarak insignia'dan daha hoş geliyor gözüme

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi simdi yorum yap arkadaşım. vw iç dizayn konusunda hatta komple dizayn konusunda rakiplerinden çok geri kalmış bir firma. tabi passat cc için aynı şeyi soyleyemem

polo golf jetta passat bunlar benim için birdir.
önce passat ı yapmışlar.
30 derecede yıkamışlar jetta çıkmış.
45 derecede yıkamışlar golf çıkmış.
60 derecede yıkamışlar polo çıkmış. ben bunu böyle bildim!

İşte Volkswagen!!!:):):) Tebrik ederim Melih:)

Hiç düşünmeden Insignia derdim..

mayham85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi simdi yorum yap arkadaşım. vw iç dizayn konusunda hatta komple dizayn konusunda rakiplerinden çok geri kalmış bir firma. tabi passat cc için aynı şeyi soyleyemem

polo golf jetta passat bunlar benim için birdir.
önce passat ı yapmışlar.
30 derecede yıkamışlar jetta çıkmış.
45 derecede yıkamışlar golf çıkmış.
60 derecede yıkamışlar polo çıkmış. ben bunu böyle bildim!

bu arada kendim insignia test sürüşü yaptım eskişehir alpata opel de işte buda insignia ile görüşlerim buyrun.

[quote author=mayham85 link=topic=558.msg4861#msg4861 date=1235509602]
Arkadaşlar bu aralar en çok merak ettiğim iki model avensis ve insignia idi avensisi geçtiğimiz hafta test sürüşünde kullandım bugün ise lpg ayarını yaptırmak için gittiğim brc bayisi eskişerhir opelin işletmesi olduğu için arkadaşlar benim aracımla ilgilenirken bende bu arada insigniayı alıp kaçtım ama kıyamadım arkadaşlara getirip geri bıraktım.

öncelikle araç tasarımı bence hiç özgün olmamış önden corolla yandan passat arkadan c5 her telden çalıyor maşallah.

aracın içine bindiğimde ise bir an ikinci el için bırakılmış bir accordda zannettim aşırı hondamsı ve japon vari kadranlarda bir o kadar amerikansı konsolu ne kadar beğenmedi isem kadranlara bayıldım desem yeridir.
İç mekan malzeme kalitesi ise araç 1600 kmde idi ve konsolun her yerinden çıtırdı geliyordu desem yeterli sanırım.

Donanım ise bir çok istenecek özellik opsiyonel dolayısı ile fiyatlar uçuyor alınca.

Kullandığım araç 1,6 115 bg motorlu araçtı performans tek kelime ile facia hatta katliam ciddi şekilde çekmiyor ve eşek gibi yakıyor aynı güzergahı toledomla denedim hemen arkasından yol bilgisayarı anlık tüketimlerinde yaklaşık %40 daha yüksek insignia.

Konfor ise çok sert ayarlı süspansiyonlar sebebi ile çok zayıf kalmış ses yalıtımı ise ortalama bir golf yada corolladan çok daha iyi değil 100 km hızda ciddi rüzgar sesi var ki bu olayı ben ne avensiste nede passatta hissetmedim ve sesten sürüş boyunca rahatsız oldum.

Arka koltuğa ise boy 1,80 115 kg civarı olan benim gibi birisi için çok geniş değil başım tavana değiyordu otururken ve inip binmek arka koltuklar için biraz zor.

Ön koltuklar ise konsolun görüntüye yönelik tasarımı yüzünden çok dar ferahlık hissi yeterli değil.

En çok beğendiğim özelliği ise direksiyon tepkileri neredeyse mükemmel ve direkt hisler ise oldukça tatminkar hatta bu özelliğinede bayıldım. Yol tutuş ise oldukça iyi.

gelelim kazık soruya passatmı avensismi insigniamı dersek ciddi şekilde avensis passat arasında düşünürüm insignia malesef benim sınavımdan geçemedi hatta avensisin çok çok daha iyi olduğunu düşünüyorum şuan.
[/quote]

öve öve bitiremediğiniz insignia 2001 toledodan çok daha fazla yol sesi alıyor bazı arkadaşlar hemen fanatikçe atlıyacak olurmu öyle şey diye ama kusura bakmasınlar gerçekler ağırdır.

Son düzenleme:

mayham85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arda insignia passat CC nin değil normal passatın rakibi kendinizi kandırmayın.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabikide cc....eski passatla karıştırmayın cc 'yi dağlar kadar fark war arasında

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önden corollaymış :kop::kop::kop: kusura bakmayında gülmekten başka bişi yapamayacağım