opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sınıf araçlar değiller ama passat cc ye binen birinin ben imkansızki insignia diyiceğini sanmıyorum

passat cc ile insignia yı karşılaştırmak bile bence çok yanlış..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne alaka ya zorunluluktanmış:D adamın çok parası ola tabi daha iyisine biner:D ama aynı paraya alacak bi çok araba varken gidip OPEL almışsa ona da zorunluluk demek baya baya saçma olur heralde...

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yawww diyecek bişey bulamıyorum bitanesi opeli kötüledi diye köpürmüş,biri vosvosu kötüledi diye köpürmüş ,yani burda herkesin kendine göre görüşleri ve fikirleri yazılmış neden bu kadar kasıyorsunuz hala anlamış değilim.herkesin bildiiği kendine zevk meselesi ne yani bana illa dedirteceksiniz 4 tane opel kullandım 4 ündende memnun kalmadım görünüşü ve iç kalitesini istemiyorum sorunsuz araç istiyorum ben ,herkes neyin ne olduğunu biliyor 40 milyara fulll donanımlı astra alıyorsunuz 40 mlyara boş bir golf bile zor alabiliryorsunuz sonuç opel daha fazla satılıyor tabiki satılır ucuz olduğu için.bakın kimse üstüne alınmasın ben opelllerden bıktım ,arıza lambasından bıktım sıfır astra aldım 1 . ayında kapının önüne servis çağırdım komşum benden sonra sıfır astra sedan aldı 20 gün sonra servise gitti aracı bir ay serviste yattı ucuz olsa ne olur hani kalite?yetkili servis benim kapımın önünde(arkas oto)ve hemen hemen bütün ustaları tanıyorum opelin sayesinde git gel git gel onlar bile bıkmış servisteki arabalar hemen hemen daha yeni araçlar hepsi tamirde kimi parça bekliyor kiminde motor sorunu var. bunlar bana yakın olduğu iiçin görüyorum biliyorum . tanıdığım ustalar bile bıkmış ise daha ne söylenir .ondan sonra yok insigna daha güzel ,yok insigna daha rahat , yapmayın arkadaşlar....

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abartma abi istersen vectra 2002de yollara .çıktı passat 2005te arada büyük fark var kaldıki dergilerde yalıtım kalite her zaman passattan üstteydi sen arabanı şahin gibi kullandıysan suç opelin değil , ayrıca kimse benle inatlaşmasın rezil olmayın bilmediğiniz şeyler hakkında okadar çok şey söylüyorsunuz ki dünyadan haberiniz yok atıp tutuosunuz bu lafım sana değil erkan abi alınganlık yapma lütfen birde kimse opelin fan sitesinde opeli aşağılamasın arı kovanına çomak sokup sinir edip yan tarafta gülmek kimsenin haddine değil bu saatten sonra kimsenin gözünün yaşına bakılmaz
yüksel kardeşim kimsenin seninle inatlaştığı falan yok opel laf gelince nedense çok öfkeleniyorsun sonuç olarak marka değilmi veya araba vosvosa çamur atsan ne olur opele çamur atsan ne olur araba değilmi sonuçta kimsenin kalbini kırmaya değmez kardeşim .

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zorla Bınen Arkadasa Seslenıyorum In o Arabadan :D ya insan arabasını sevmesede kotulemez ya.arabanı sevmezsen paso arıza cıkartır.Ben Opelimle Memnunum Kım Ne derse desın :D

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
konu nereye gelmiş ya walla bazı arkadaşlar çok fanatik herkesin bir zevki var isteyen passat cc yi tercih edebilir bana kalırsa ikisinide almam bana hitab eden arabalar değiller...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka fanatizmi bu konuda da ayyuka çıkmış. Arkadaşlar birbirinizi niye kırıyorsunuz anlamış değilim. Herkesin zevki, kalite anlayışı v.s aynı olması beklenemez.bu yüzden buradaki hararetli yazılarla kimsenin fikrinin değişeceğini de zannetmiyorum. O yüzden boşu boşuna birbirinizi incitmeyin.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zorla Bınen Arkadasa Seslenıyorum In o Arabadan :D ya insan arabasını sevmesede kotulemez ya.arabanı sevmezsen paso arıza cıkartır.Ben Opelimle Memnunum Kım Ne derse desın :D

ya arkadaşım amacınız beni çıldırtmak mı kimsenin aracını kötülediği yok niye okumadan dinlemeden saçmalarsınız anlamıyorum ? kimse aracını ne kötürlüyor nede memnuniyetsizliğinnden bahsediyor. sadece tek kelime ettim herkesin gönlünde ayrı bir aslan yatar dedim ,maddi imkanlar elverse eminim tercihiniz değişecektir dedim çevirdikçe çevirdiniz bidaha ne yorum yazarım nede bişey söylerim , yazık ki burada tartışma platformu oluşturmuş adminler. vladimir sanada sesleniyorum sen gibi insanlar anca boş tartışma ortamı oluştururlar , ben 4 senedir bu siteye takılıyorum kimsenden tek kelime işitmedin kibarca yorumumu yazar gezinir çıkardım ama sayenizde artık giresim kalmadı foruma.

Son düzenleme:

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksel kardeşim kimsenin seninle inatlaştığı falan yok opel laf gelince nedense çok öfkeleniyorsun sonuç olarak marka değilmi veya araba vosvosa çamur atsan ne olur opele çamur atsan ne olur araba değilmi sonuçta kimsenin kalbini kırmaya değmez kardeşim .

hocam anlamadığım kimse opel hakkında konuşamayacakmı nedir ya ayıp herkesin görüşü ayrıdır herkes fikrinde özgürdür , sezarın hakkı sezara !