opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
vw ye binince anlarsın!

Evet bindim ve gördüm ;) Eğer o daha kaliteli olsaydı opel ve audi tercih etmezdim VW alırdım. Her arabasının içi aynı olan, örneğin golf ile passat sınıf farkı olmasına rağmen aynı kalite iç mekana sahipken + bi anlam veremediğim diğer markalara göre çok daha uçuk fiyata arabalar fln . Ayrıca hiç kullandınız mı yada bindinizmi Passat cc ye bilemiyorum ama şirkette 2 kişi almış gördüm bindim :kop: İnsignia ve passat cc ? Kıyası bile olmaz... Sadece resimlerle yorum yapın siz.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://otomot.net/2008/07/17/2009-opel-insignia/comment-page-3/

bu linktede aynı konuya değinmişler passat.passat cc ve insignia için yorumlar var 2008 Passatını satıp İnsignia alan Enes isimli arkadaş hiçte taraf tutuyo olacağını zannetmiyorum
yorumlar çok net. her yerden insan var.passat kullananı, fuara gidip passat cc ve insignaya bakanı, hepsi var. sanırım tatmin olmayan arkadaşlara güzel bir cevap olur. burda opel i illa övcez diye bir kaide yok. opeli olamayam vatandaşta insignia diyor
yanlış anlaşılmasın vw kötü demiyoruz. ama normal passat , insignanın yanında sönük, passat cc hemen hemen aynı. ama vw de güzel, kaliteli araçlar üretiyor.

Son düzenleme:

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel izlenimler var.Genelde Insignia'dan yana herkesin yorumu, Passat CC karşısında bile..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep ara ara yazıyorumda ipleyen yok bu kadar kraldan çok kralcı olmayın bence ttercihinizi yapın yorumunuzu yapın yeterli boşuna birbirinize afra tafra atıyor küçümsüyor sinir yapıyorsunuz gereksiz merak etmeyin vw yada opleden evinize bizi savunduğunuz için teşşekkür ederiz diye bir plaket yollamazlar :D

ben passat cc ye bindim gördüm beyendim passat diyorum insignia yı görmedim ama opelle vw ni ben kafamda aynı kefeye yan yana koyamam ama zaten bu fiyatlara çıkdınmı 70 kusur milyarlara benim vw le opelle de dünyada işim olmaz paramı opelle vw le çar çur etmem bmw mercedes audi gibi elit markalar varken..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam hakan cığım lafımız sana değil, kimseye değil. sen al mercedes ini bmw ni. konu passat cc ve opel insignia. opel ve volkswagen değil. zaten her iki markada iyi bence.ayrıca kimse burda illa opel demiyor. diyemez zeten. her markanın eksikleri var. bunları her zaman şahsım adına söylerim yazarımda,yazıyorumda. çünkü eksik yanlarıda var opel in.. ama insigna herkesi çok ama çok etkiledi. lütfen bunuda kabullenin artık

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla alana hayırlı olsun ne diyim her insignia konusunda demekden yoruldum valla güle güle kazasız belasız gönül rahatlığıyla binsinler.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet beyler ocak ayı kesin satış rakamları ...

D segmenti... top 10

1. VW Passat - 191
2.Ford Mondeo - 120
3.BMW 3 Serisi - 109
4.Mercedes C - 92
5.Opel Insignia - 82
6.Toyota Avensis - 77
7.Citroen C5 - 57
8.Honda Accord - 52
9.Renault Laguna - 34
10.Audi A4 - 33