opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bu ikili kıyaslamaya subaru legacy de eklenebilir bence ben 2009 modeline binme fırsatım oldu süper bir alet 2.0 dizel boxer turbo motor koymuşlar alete dünyadaki tek boxer dizel motor 150 beygir 350nm tork araba uçuyor fişek gibi ayrıca 3 yıl 100 bin km garantiside var

Simetrik Sürekli Dört Çeker Teknolojisi (Symmetrical All Wheel Drive) olayı var zaten subarularda o sürüş zevkinde son noktayı koyuyor zaten... şehir içi ortalama 5.6 litre yakıyor ayrıca subaru sportifliğini subarunun sportif seri sürüşe ne kadar önem verdiğini bilenler bilir.

donanım deseniz insignia yada passat dan aşağı kalır yanı yok fiyat deseniz şu anda 65 milyar sıfır satış fiyatı.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada en büyük etken zevk ve maddiyat meselesi. Ancak bunun dışında değelendirilmesi gereken bazı noktala var diye düşünüyorum.

Bir kere Opel Insignia tamamen yeni bir araç. Vectra nın yerini almak üzere üretildi. Ve tamamen yeni çizgiler kullanıldı. Passat CC ise klasik passat çizgilerinin daha sportif yorumlanmış hali ve özellikle iç tasarımı passat la nerdeyse 1 e 1 aynı. VW'in yıllardır arabaları en baz donanımda sattığını ve en ufak opsiyon için çok fazla paralar aldığını da biliyoruz.

Passat ya da VW üretmiş olduğu her hangi bir araca binince kendimi yeni bir abaya biniyor hissetmiyorum. Her şey aynı ve tasarım çizgileri maalesef 3-4 yıl öncesinin çizgileri. Opel Insignia ile günüüz çizgilerine ayak uyduran güzel bir araç yapmış. Ha passat 2-3 seneye yenilenir mükemmel bir tasarım yapar ona birşey diyemem. Çünkü güncel passat kasası ilk çıktığında benim çok hoşuma gitmişti ama artık eskidi ve bence değişikliğe ihtiyaç var.

Teknoloji demişsiiz adaptif 4*4, opel eye ve şeritte tutma gibi özellikler zaten Insignia da var.

Benim zevkime göre Insignia CC dn daha güzel

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
aslında bu ikili kıyaslamaya subaru legacy de eklenebilir bence ben 2009 modeline binme fırsatım oldu süper bir alet 2.0 dizel boxer turbo motor koymuşlar alete dünyadaki tek boxer dizel motor 150 beygir 350nm tork araba uçuyor fişek gibi ayrıca 3 yıl 100 bin km garantiside var

Simetrik Sürekli Dört Çeker Teknolojisi (Symmetrical All Wheel Drive) olayı var zaten subarularda o sürüş zevkinde son noktayı koyuyor zaten... şehir içi ortalama 5.6 litre yakıyor ayrıca subaru sportifliğini subarunun sportif seri sürüşe ne kadar önem verdiğini bilenler bilir.

donanım deseniz insignia yada passat dan aşağı kalır yanı yok fiyat deseniz şu anda 65 milyar sıfır satış fiyatı.

harika bir araba legacy motorunun ömrü ne bilmiyorum ama 100 bin km ye kadar bakım masrafı da almıyorlarmış bende çok beğenmiştim legacy i

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir opel sahibi olarak, opeli hiç beğenmiyorum.
opeli çok yükseklere çıkarıyorsunuz. bahsettiğiniz kadar kaliteli bir araç değil.
vw, opele göre bence bir gömlek üstün.
arabamı satarsam, bir daha opel almayı düşünmüyorum.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Bir opel sahibi olarak, opeli hiç beğenmiyorum.
opeli çok yükseklere çıkarıyorsunuz. bahsettiğiniz kadar kaliteli bir araç değil.
vw, opele göre bence bir gömlek üstün.
arabamı satarsam, bir daha opel almayı düşünmüyorum.

Hangi gömlek o ya :)