opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bir sayfa yazı yazdım ve sildim

bu gün enişteye araba bakmaya gittik insgnia legacy bmw borusanın ikinci el show roomuna ve audinin ikinci el showroomuna gittik

ben insigniayı gömedğim için hiç bir yerde ters bir yorum yapmamışdım bu forumda özellikle hep alana hayırlı olsun alan güle güle kullansın dedim..

neyse uzun uzun yazmıycam tartışmıycamda araç şöyle böyle diye sadece şunu anladımki bu forumda gerçekden opelde yada bayilerinde yada galerisinde çalışan belkide bu iş için para alan insanlar var bunu ciddi ciddi anladım.. yoksa böyle bir araba bu kadar abartılmaz böyle yere göğe sığdırılamaz pofpoflanamaz..
ben para alıyom. normalde aylık 800 tl, müşteri getirirsem araç başı 200 tl:))) şaka bir yana geçen gittim yine iyice inceledim. araç gerçekten çok güzel yahu. yapmayın arkadaşlar. bu kdr ön yargılı olmayın. özellikle 2.0 cdtı cosmo vardı bayide. bittim araca. o deri koltuklar, ön kokpit. diycek bişey bulamıyorum. tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat cc çk güzel bi arac volkswagen normalde pek çekici olmuyor iç mekanda ama bu aracı bambaşka gidin bi içne oturun anlarsınız

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben para alıyom. normalde aylık 800 tl, müşteri getirirsem araç başı 200 tl:))) şaka bir yana geçen gittim yine iyice inceledim. araç gerçekten çok güzel yahu. yapmayın arkadaşlar. bu kdr ön yargılı olmayın. özellikle 2.0 cdtı cosmo vardı bayide. bittim araca. o deri koltuklar, ön kokpit. diycek bişey bulamıyorum. tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.

zaten sıkıntı orda arkadaşım sen bir audiye de git a4 e bak a6 ya bak ordan çık borusana git bir bmw 3 e bak 5 kasaya bak ufkun ufuğun vizyonun açılsın sonra bakalım hayla bu lafları edebilicekmisiniz :)

maksat alıp almaman yada bu şu fiyat o bu fiyat olayı değil sadece git bri bak bakmak parayla değilya git bir bak sen benim ne demek istediğimi çok iyi anlıycaksın bu burdan yazmakla olmaz o zaman benim ne demek istediğimi çok iyi anlıycaksın. ;)

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten sıkıntı orda arkadaşım sen bir audiye de git a4 e bak a6 ya bak ordan çık borusana git bir bmw 3 e bak 5 kasaya bak ufkun ufuğun vizyonun açılsın sonra bakalım hayla bu lafları edebilicekmisiniz :)

maksat alıp almaman yada bu şu fiyat o bu fiyat olayı değil sadece git bri bak bakmak parayla değilya git bir bak sen benim ne demek istediğimi çok iyi anlıycaksın bu burdan yazmakla olmaz o zaman benim ne demek istediğimi çok iyi anlıycaksın. ;)

bana mı diyon abi, bendeki ufuk çok geniş. iş yerinde komşuların birinde yeni kasa a4, birinde 2006 a4, birinde yeni kasa mercedes s serisi, birinde 2007 highline passat var. gerisini sen düşün artık. bütün araçların içine çok kez binmiş biriyim. tabiki harika aletler. hele mercedes s serisi. bana desen ki yeni kasa a4 mü, yoksa insignia 2.0 cdtı cosmo mu , insignia derim. ama insigna nın daha alt versiyonları olmaz. burda iş detaylara kalıyor tabiki. o da kişisel zevk. ama passat ın highline nına göre kat kat iyi. eski kasa a4 e görede çok iyi. sonuçta şu çok açık ve net bir şey, bu saydığım araçların hepsinin koltuğuna oturduğumda çok farklı duygular hissediyorum. birinde kendini çok güvende hissediyon, birinde şöyle otobana çıksamda kopsam diyosun, diğerinde her iki özellikte var. yani tamamen zevke bağlı, senin araçtan ne hissettiğine bağlı.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki lafı uzatçam ama en son bayide insigna yı incelerken bayağı kişi vardı. çok tuhaf konuşmalara şahit oldum. birinde 2008 passat comfort varmış. hatta aracıyla gelmiş. adam insignanın koltuğa oturdu, 1.6 115 hp lik aracıda test etmiş. adam bayılmış insigna ya. şimdi pazarlığa oturcam flan dedi. diğer yandan başka bir adam vardı. astra h hb vardı adamda. geçti oturdu, baktı, inceledi sonra yok ya o kadarda güzel değil , değmez flan flan, benim astradan farkı yok dedi. bakıldığında ne kadar 2 zıt kutup olduğunu gördüm. birinde 2008 passat var adam beğenmiyor, insignia istiyor, birinde astra h hb var ama adam insignayı beğenmiyor. işte burda aslında pek tartışmanın anlamı olmadığını gördüm. tamamen kişisel zevk

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana mı diyon abi, bendeki ufuk çok geniş. iş yerinde komşuların birinde yeni kasa a4, birinde 2006 a4, birinde yeni kasa mercedes s serisi, birinde 2007 highline passat var. gerisini sen düşün artık. bütün araçların içine çok kez binmiş biriyim. tabiki harika aletler. hele mercedes s serisi. bana desen ki yeni kasa a4 mü, yoksa insignia 2.0 cdtı cosmo mu , insignia derim. ama insigna nın daha alt versiyonları olmaz. burda iş detaylara kalıyor tabiki. o da kişisel zevk. ama passat ın highline nına göre kat kat iyi. eski kasa a4 e görede çok iyi. sonuçta şu çok açık ve net bir şey, bu saydığım araçların hepsinin koltuğuna oturduğumda çok farklı duygular hissediyorum. birinde kendini çok güvende hissediyon, birinde şöyle otobana çıksamda kopsam diyosun, diğerinde her iki özellikte var. yani tamamen zevke bağlı, senin araçtan ne hissettiğine bağlı.

işde bak şimdi aynı şeylerden bahsediyoruz her kezin gözünü bu 2.0 larla boyuyorlar reklamlarda 2.0 galerilerde 2.0 sonra insignia harika diyorlar e iyide kardeşim sorarlar adama şu meşhur 2.0 ne kadar 70 milyar az para değil o fiyata piyasada kendi segmentinin üstünde pek çok araç alınır ben hep bundan bahsediyorum o zamanda bir kesim ayıpdır demesi kıvırtıyor al o zaman 1.6 sı var diyor 115 beygir bende bu olmaz diyorum işde bunun adı üç kağıtçılıkdır bir insan sen bile ben bile 70 milyar bir araca vermeden önce 500 defa düşünürüz ve adım gibi eminim burda benim param olsa alırım diyen insanların %90 ı bile 70 milyar cebinde sıcacık parası olsa gidip insignia ya ya yatırmaz kötü olsun ama bmw audi mercedes olsun der çünkü bilirki sattığı para ölmez euro üstünden alır aracı satarkende euro üstünden gene satar.. dünyanın her yerinde böyle bu gün git türkiyede bmw mercedes al git arabistanda sat orda bile bmw mercedes bmw mercedesdir altın gibi para eder hemen satarsın..

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bir sayfa yazı yazdım ve sildim

bu gün enişteye araba bakmaya gittik insgnia legacy bmw borusanın ikinci el show roomuna ve audinin ikinci el showroomuna gittik

ben insigniayı gömedğim için hiç bir yerde ters bir yorum yapmamışdım bu forumda özellikle hep alana hayırlı olsun alan güle güle kullansın dedim..

neyse uzun uzun yazmıycam tartışmıycamda araç şöyle böyle diye sadece şunu anladımki bu forumda gerçekden opelde yada bayilerinde yada galerisinde çalışan belkide bu iş için para alan insanlar var bunu ciddi ciddi anladım.. yoksa böyle bir araba bu kadar abartılmaz böyle yere göğe sığdırılamaz pofpoflanamaz..

aynen sana katılıyorum.
bende opel sahibiyim. 2 yıldır kullanıyorum.
2 aydır da satmaya çalışıyorum, satamıyorum!
maalesef seninde dediğin gibi, opeli burada çook abartıyorlar!