opel insignia 1.6 180hp mi bmw 5.20d mi?

performans açısından insignia 1.6 180hp bmw 5.20d mi

• Kullanılan toplam oy
    146
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim.Konu başlığında sınırlı kalarak kendimce tecrübelerimle bilgi vermeye çalıştım.Umarım faydalı olabilmişimdir.Sevgiler.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben herzamanki gibi oyumu kullanmıyacağım...çünkü bir biriyle karşılaştırılacak araç değiller....Bu tür karşılaştırmalarda herkesin kendi doğrusunda ısrarcı olması hoş değil...konu başka yerlere gidiyor....!
konunun açıklamasını okumazsanız karşılaştırmanın nasıl olacağı hakkında bilgiye sahip olamazsınız!

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
konu dışı mesajlar incelenecektir..
konu dışına taşmadan devam edelim lütfen,

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan sonraki anketlerde kavga cikma ihtimaline karsi kolluk kuvvetide hazir bulunsun:D

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce sen arabaların sınıflarını öğren sonra yorum yap!
emin ol senin bmw ye bindiğinin 50 katı bindim kullandım ama senin kullanmadığın belli! hiç 316 ile 1.6 astra kaldırılırmı sınıf farklı kg farklı ama 116 opel astra 1.6 yı geçer bana teknik verileri yazdırma!2000cc turbo astra ile 320 binek sedan kapışması:kop::kop::kop:sen bir e36 m3 karşısına bir opel astra opc çıkarda tokat manyağı nasıl olur bir gör!:cool:
hp lerle kg leri bir birine karıştırıp mickey mause sanan kişiler bmw yi nerden bilicek;););)

Bu arkadas hakikaten arızalı.Hiç astra ile 316 kaldırılır mı diyo.Biri sedan biri hb diyo sonra M3 le Opc yi karsılastırıyo.M3 hb kullandı sanırım arkadas:D:D.Muhattabım olan insana bak önce anlatmak istediğini anlatamıyo.Birde 116 Astra 1.6 gecer diyo.Hey gidi günler hey.Su günlerin agzı olsa da sana biraz bişey ögretse.Ne demişler bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp diye.Senin gittiğin yolları ben gözüm kapalı giderim.Sen 50 kat fazla bmw binmişin ya hala bişeyleri anlayamamısın.Önce yeteri kadar bilgin olsun sonra geçip arabalar hakkında seninle konusalım.Seni kendinle baş başa bırakıyorum çünkü bos teneke gibi bos konusuyosun.Kendine mukayyet ol.By

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gidişle yeni açılım yapıcam bu konu kapatılsın diyenler kapatılmasın diyenler:D

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia güzel araba lakin opel otomatik şanzıman bile koymuyor 1,6 lara bu nasıl mantık anlaşılır değil,70bin lira say sonra trafikte debriyajla uğraş..

BMW nin mavi beyaz arması bile yeter ama yolda 1,6 180 hp benzinli insignianın arkasında kalır bence..

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seytan diyo al kontrol kalemini gir arızalı bölgeye monitör basında iyi konusuyor yüzümede konusacak adam olsa keske.

tutturmus bir e36 m3, velisine diyimde alsın sustursun

huehue acaba arkadas e36 m3 ü ne kadar biliyo.Cok binmiş üstünden inmemiş ya :D Biliyosu 95 model kadar 286 beygir 97 modelden sonra 321 hp.95 model altı e36 e30 m3 le OPC Astra nasıl oynar bilesin. :D Al bu kirazdan kalmaz birazdan

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gereksiz anlamsız yere birbirinizin kalbini kırıyorsunuz

benim gençken hevesim vardı balmumcuda çok büyük bir oto kiralama yeri vardı adamlar vip çalışırdı ellerinde her tür araba vardı m3 m5 mustang porsche corvette falan hepsini kiralamışlığım vardır navigator bile kiralamışdım ilk çıkdığında clk slk hepsini sonuçda parama geçer hükmüm..

burda 4 teker yüzünden bribriinizin kalbini kırıp bir birinizi ezmeye aşalamaya kalkmanın bir anlamı yok her kez istdiği arabayı sürebilir işin ucu 100 tl ye bakar 300 tl ye bakar alamıyorsa bile gider kiralar bir günlükde olsa hevesini alır..
bu gün kiralık ferraide var lamborginide var her tür araç var adam basar parayı bir günlük kiralar atla deve değil o kadar sen bunu sürdünmü sen ömrün boyu buna bindinmi falan türünden diyaloglara girmek sizi küçültür yapmayın bence kalp kırmanın bir anlamı yok..bunlar basit komik şeyler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...