opel insignia 1.6 180hp mi bmw 5.20d mi?

performans açısından insignia 1.6 180hp bmw 5.20d mi

• Kullanılan toplam oy
    146
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce bmw ye bin sonra konusalım senle oke.Ben karalama yapıyo olsam zaten bu sekilde konusmazdım.Tamam gel kaldır bakalım 2003 316 yla 2003 astra 1.6 yı tokat manyagı yapar astra.Yada 116 ile 1.6 astra yürüsün bak neler oluyor orda.Yada aynı sekilde e46 320 ile astra 2.0 coupe yürüsün hiç farketmez.Bilmeden boş boş konusuyo.Hadi sen ve darkmoon bi nebi kurtarıyosunuz zaten fazla görmüyosunuz nerden bileceksiniz.Bir arkadas Almanya da yasıyo bmw nin b sini bilmiyo.

galiba bmw nin b sini bilmeyen ve almanyada yasayan bir arkadas benim :D...cok genc sin ve bir okadarda.sevimli :D ..konuyu baska yönlere tasimadan anketimize devam etsek nasil olur.
you tuben varsa SI EY 73 de bir bak adim emrah soyadim yilmaz 73 dogumluyum.
bence yazmadan önce biraz düsün:D

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bu konuda anlamadığım şu: Konu 1.6 180 bg insignia ile 5.20 D bmw mi yoksa kimin boş kimin dolu olduğu yada soruda belirtilen modellerin karşılaştırılmasımı?Ben başlığa istinaden ve başlık çerçevesinde yorum yaptım fakat herkes sen boşsun sen dolusun sen inatçısın sen cahilsin polemiğine girmiş durumda.Yorum yaptığıma da pişman oldum zaten bu diyaloglardan sonra.

bende Anlayamadim Kemal konu basligini acan arkadas her iki aracida kullanan varsa aramizda fikirlerini alalim demisti bende her iki aracida kullandigimdan fikrimi belirtip bmw dedim ama olay baska boyutlara tasinmis bütün opellerle bütün bmw ler kiyaslaniyor inan bende pisman oldum nerden yazdim yazmaz olaydim..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayatta BMW arabam olmadı ama arkadaşımın 1985 model 5.25 ve 2005 model 3.16 sını kullandım, ikisi de bakımlı ve temiz araçlardı ama performans bakımından ikisini de beğenmedim. Görsellik, konfor olayı ise kişiden kişiye değişir. Duyduğum kadarıyla 5.20 lerin kasasının ağırlığı nedeniyle çok seri olmadığı, 3.20 lerin daha seri olduğu yönünde. Yorumlara bakılınca yeni Opel mi, BMW mi sorusunun cevabı oldukca karmaşık gibi. Bu konuda en doğru karşılaştırmayı bu araçları belli bir süre test eden tarafsız, motor ve mekanik konusunda bilgili arkadaşlar verebilir.

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce bmw ye bin sonra konusalım senle oke.Ben karalama yapıyo olsam zaten bu sekilde konusmazdım.Tamam gel kaldır bakalım 2003 316 yla 2003 astra 1.6 yı tokat manyagı yapar astra.Yada 116 ile 1.6 astra yürüsün bak neler oluyor orda.Yada aynı sekilde e46 320 ile astra 2.0 coupe yürüsün hiç farketmez.Bilmeden boş boş konusuyo.Hadi sen ve darkmoon bi nebi kurtarıyosunuz zaten fazla görmüyosunuz nerden bileceksiniz.Bir arkadas Almanya da yasıyo bmw nin b sini bilmiyo.

önce sen arabaların sınıflarını öğren sonra yorum yap!
emin ol senin bmw ye bindiğinin 50 katı bindim kullandım ama senin kullanmadığın belli! hiç 316 ile 1.6 astra kaldırılırmı sınıf farklı kg farklı ama 116 opel astra 1.6 yı geçer bana teknik verileri yazdırma!2000cc turbo astra ile 320 binek sedan kapışması:kop::kop::kop:sen bir e36 m3 karşısına bir opel astra opc çıkarda tokat manyağı nasıl olur bir gör!:cool:
hp lerle kg leri bir birine karıştırıp mickey mause sanan kişiler bmw yi nerden bilicek;););)

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baban hala almadımı senin bmw yi geldiginden beri 1 tane normal mesajın olmadı olmayacakmı senin, herkesi yalanlıyorsun. tüm mesajların opel le diger markaların kıyaslanması konusunda hepsinde bir karalama çalışması.

sponsorlarımız tanımasam dicemki sitede tartısma cıksın reytingi artsın diye getirttiler seni kadın programlarında oldugu gibi:)

kimse seni kendine inandırmak zorunda değil sende bilmedigin islerde yorum yapmak zorunda değilsin ve en önemlisi kimseyi yalancılıkla suclayamassın.

sana tek bir lafım olacak...!
bakıyorum kadın programlarını iyi biliyorsun yoksa ankarada ilk okullar hala tatilmi:kop::kop::kop::kop::kop:

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragcı kardeşim benim araç 202 hp de senin s2000 230 nm torkta iken yaklaşık 250-260 nm tork verecek pazar günü drag yarışları var izmirde gel benim arabayı görürsün bmw lerde gelecek bakıcaz artık sende birşeyler öğrenmiş olursun
abi sen beni yanlış anlama sen vtec gerçek demiştin bende s2000 de gerçek dedim sana yazdığım mesajlarda bir art niyet arama :sorry:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende Anlayamadim Kemal konu basligini acan arkadas her iki aracida kullanan varsa aramizda fikirlerini alalim demisti bende her iki aracida kullandigimdan fikrimi belirtip bmw dedim ama olay baska boyutlara tasinmis bütün opellerle bütün bmw ler kiyaslaniyor inan bende pisman oldum nerden yazdim yazmaz olaydim..

Ben genelde lüks araçlar üzerine çalışan bir galerici olduğum için iki aracıda kullanma fırsatı buldum.180 bg turbo insignia galerime girmedi ama bir arkadaşım o araca sahip olduğu için deneme fırsatım oldu.5.20D ise iki defa sipariş üzerine ikinci el bulup getirdim.Gerçekten çok güzel bir araç.Hatta benzinlisinden bile daha iyi.İnsignia nın fiyatı donanımına göre ama iki aracı kıyaslarsak bmw 5.20D performanstada konfor ve donanımda da insigniayı geride bırakıyor.Şahsen kişisel olarak tercih yapacak olsam bmw 5.20D tercihim olur.

Ama insignia hakkında bir yorum yaparsam, 1.6 180bg motorlu bir sedan, opel için büyük bir devrim.Düşük hacimle yüksek güç elde etmek isteyenlere tavsiye ederim.Çünkü 2.0 turboların vergisi neredeyse 2 katı ve 2.0 turbolarda yakıtıda gayet cömert ayarlamışlar :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu konuyu açtığıma pişman oldum keşke süreli açsaydımda süresi bitince kitlenseydi o kadar karşılaştırma yapılmışki biri bmw'yi tokatlıyor astrasıyla biri dragcı biri bilmem ne bu arada opc line ve haydut25 nickli abilerime teşekkür ederim benim karşılaştırma sorusuna tam anlamıyla cevap vermişler konuyu kitledim bu arada:D

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim Emre cigim bildiklerimizi paylastik..:D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...