klıma acınca hararet yukselmesı

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
ısım geregı bende teknıkerım
guzel bır sase kablosu hazırladım 16lık papuclar taktım tabancayla sıkıstırdım orjınal bırsey oldu yanı
akuden aldıgım sasesı motor ust kapagının sag altına dogru bulunan cıvataya sabıtledım sase aldım bukadar
unutma kablu kalın olacak gercek sase kablosu sarımlı.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki düz yolda farketmiyor.ama şehir içi ve rampalarda klima ile birlikte hararet yükseliyor biraz.bu da gayet normal.sonuçta klima motora ekstra yük bindiriyor.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
benımkı yukselse ıyı bırde 130 derece sınırına gelıyor
buda sanal oluyor yanıltıyor ...onu duzelttık

ooz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sorunum klima açık ve yokuş çıkarken veya motor zorlandığı zaman klima üflemesi ve klima motorunun devri azalıyor. Ayağımı gazdan çektiğim an veya düz yolda motor fazla zorlanmadığı zaman tekrar normal üflemesine geçiyor. Aküyü yeni aldım. Başka nereden kaynaklanır. Yoksa bu anlattıklarım normal mi? ilginiz ve bilginiz için teşekkürler.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende de hararet 93 lerde geziyor klima açınca 96-97 yi görüyor boş viteste doğal olarak 86 derece katalog değerine geliyor.

ancak katalog değerini sabit hızda dahi olsa klima açıkken tutturmak imkansız, diğer markalarda genel olarak sabit değer 90 iken opellerde katalogda 86 yazmasına rağmen sabit değer 93 derece arkadaşlar bilginize,

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
benim sorunum klima açık ve yokuş çıkarken veya motor zorlandığı zaman klima üflemesi ve klima motorunun devri azalıyor. Ayağımı gazdan çektiğim an veya düz yolda motor fazla zorlanmadığı zaman tekrar normal üflemesine geçiyor. Aküyü yeni aldım. Başka nereden kaynaklanır. Yoksa bu anlattıklarım normal mi? ilginiz ve bilginiz için teşekkürler.
buda sase eksıklıgınden olabılır arkadasım ben kablo yaptım kendım papuclu

volkan18

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sabri abi bende vectra 2.0 gls var klima kapalıyken hararet sabit 90 açtığım zaman 100 e çıkıyor 100 de radyatör arkasındaki fan duruyor öndeki hızlı dönüyor acaba senin fanlar nasıl çalışıyor