kışlık lastik seçimime bi yardım

kışlık lastik?

• Kullanılan toplam oy
    40

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tavsiyeleriniz için sağolun. biraz ADAC a güvenicem ve test sonuçlarını göz önünde bulunduracağım. 2009 testinde en iyi kış lastiği olarak goodyear ultragrip7+ ı tavsiye etmiş. bunun yanında continental TS830, pirelli, dunlop vs de verdiğim linkte şiddetle tavsiye edilenler arasında. ve bunların yanında tavsiye edilenler de var. ama bu sene heryerde söylenen tescilli en iyi lastik ultragrip7+. onu alıcam galiba.

fulda kristal montero3 de 14inch değerlendirmesinde bayaa başarılı çıkmış. o da iyi bi lastik anlaşılan. ztn fulda da goodyearın üretimi

ama en çok ankette lassa seçilmiş. yerli malı bir lastik. fiyatı da ortalarda. şu an piyasadaki birçok uzakdoğu markasından daha başarılı çıkmış. bu da gurur verici. ama avrupa markaları daha başarılı görünüyo. sezarın hakkı sezara...

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adac lastik testlerine baktım ben uzun ömürlü olan michelin alpin3 aldım memnunum ama neyi seçerseniz seçin bilinçli kullanınılar olarak kış lastiği seçmeniz en önemli olay bence...

Son düzenleme:

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TESTLERE GÜVENDİM VE BU YILIN EN İYİ KIŞ LASTİĞİ SEÇİLMİŞ OLAN GOODYEAR UG7+ ALDIM.

teşekkürler...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
testleri bende merak ettim nerden buldunuz acaba

güle güle kullanın

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben 3 yıldır ug7 kullanıyorum ilk aldığımda lassa veya diğer lastikler gibi kalın dişleri olmadığı için acaba yanlışmı yaptım diye düşündüm ancak tam lastik takma esnasında bir taksici geldi çok iyi lastik almışsın asfaltta uğuldama yapmaz kışın hiç zincir takmazsın araba nın altı değmediği sürece gidersin falan dedi ve 3 yılıdır çok memnunum hem karda hem buzda hemde kuru zeminde süper gayet iyi yapmışsın güle güle kullan

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben 3 yıldır ug7 kullanıyorum ilk aldığımda lassa veya diğer lastikler gibi kalın dişleri olmadığı için acaba yanlışmı yaptım diye düşündüm ancak tam lastik takma esnasında bir taksici geldi çok iyi lastik almışsın asfaltta uğuldama yapmaz kışın hiç zincir takmazsın araba nın altı değmediği sürece gidersin falan dedi ve 3 yılıdır çok memnunum hem karda hem buzda hemde kuru zeminde süper gayet iyi yapmışsın güle güle kullan

teşekkürler