kışlık lastik seçimime bi yardım

kışlık lastik?

• Kullanılan toplam oy
    40

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece ön değil arkalar farklı olsada gezme yapar. paralel lastiklerin aynı olması gerekir kısaca. ama ön ve arka çiftler farklı olabilir.

olursa öyle olcak zaten bahadır. arkada bi çift alpin var. ama sırf hepsi aynı olsun diye gidip alpin almak mantıksız geliyo.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu tercihler arasında ben gidip düşünmeden lassa alırdım. bu biraz marka yakınlığıyla alakalı. TÜRK firma kazansın değil mi? :D ama herkesin benim gibi düşünmesini beklemem ve eğer iyice araştırırsan UltraGrip7+ seni fazlasıyla memnun eder. şöylede düşünmek gerek. lastiklerinde bir ömrü var kullan kullanma. belli bir yıldan sonra istersen depoda koru lastiğin işi bitiyor. eğer çok fazla km yapmıyorsan çok para vermenin mantığı yok...

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu tercihler arasında ben gidip düşünmeden lassa alırdım. bu biraz marka yakınlığıyla alakalı. TÜRK firma kazansın değil mi? :D ama herkesin benim gibi düşünmesini beklemem ve eğer iyice araştırırsan UltraGrip7+ seni fazlasıyla memnun eder. şöylede düşünmek gerek. lastiklerinde bir ömrü var kullan kullanma. belli bir yıldan sonra istersen depoda koru lastiğin işi bitiyor. eğer çok fazla km yapmıyorsan çok para vermenin mantığı yok...

ayda 1000-1500 km yapıyorum. kaldı ki lastik önemli bence kaliteden ödün verilemeyecek biyer. sonuçta yere tutunan tek yer. arabayı da satmak gibi bi düşüncem yok kullanıcam birkaç yıl. o yüzden almışken iyisini alıcam.

ama işte bilimsel veriler ve kullananların değerlendirmeleri arasında bi bağlantı kurup alıcaz bakalım.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar yarın öbürgün alıcam lastik. fikirleriniz lütfen... bilhassa continental hakkında bilgisi deneyimi olan?

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse ilgilenmiyooooo :cry::cry::cry:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lassanın kış lastigini denemedim ama normal lastiklerde artık 1.tercihim

snoways de desen olarak kış canavvarı gibi duruyo zaten:)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne yalan söyleyim lassa bu dördü arasında son tercihim. ama izmirde üretiliyomuş. yerli malı sayılır :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ultragrip7+ bu yil diger markalari dagitti..bende tercihimi bu yönde kullaniyorum.