Kış Lastiği Tavsiyeleriniz

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kış Lastiği Tavsiyeleriniz

Erzurum şarlarında birçok markayı denemiş biri olarak, Fiyat-Kalite endeksine de dayanarak ben de KUMHO KW22 tavsiye ederim. :)

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben de kış lastigi dusunuyorum aldigm fiyatlar kumho kw23 :245 - petlas snowmaker w 651 :200 ve almak istedigm lastik olan good year ug8 ise 380 bunlar pesin fiyat bu arada ; en cok metedilen ug8 alirsam iyi bir sey olsun istiorm kumho ya da petlas iş gorur tabiki ama goodyear kadar içim rahat olmsz bir de bridgestone lm 32 var o da 360 civari ama bir ug8 degil michelin icin verilen fiyatta 450

Bir de su var arkadaslar kis lastigi ile kar lastigini karistirmayin 7 derecenin altinda guvenli bir surus icin kis lastigi kullanmaliyiz bu derecenin altinda yaz lastiklerinin tutunma ozelligi ve performansi cok szaliyor  illa kar olmasina gerek yok , kar lastikleri zaten çivili olur ama istanbulda kar yagmiyor diye yaz lastigi ile dolasmak bence kazaya davet.
Ben ug8 icin 460 tl fiyat aldim. Siz 380 tl fiyati nerden aldiniz?

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Petlas Snowmaster'ı övenlerden biri de benim. Geçen kış boyunca kullandım. Fiyat-fayda olarak çok başarılı. En ufak bir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim :)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Arkadaşlar kış lastiği zincir felan hiçbiri hakkında bir bilgim yok ama malumunuz Adanada yaşıyorum kış lastiği hiç gerek değilde ayda yılda bir yolumuz iç anadolu taraflarına düştüğü için takması kolay pratik yol tutuşu Iyi bir kar zinciri onerirmisiniz nette biraz kurcaladim palet şeklinde olanlar var bana iyiymiş gibi geldi ne dersiniz.
konu hakkında bir bilgi verecek arkadaşım yok mu

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Good Year UG 8 düşünüp fiyattan ötürü petlas alanlardan biride benim.. Bir GY  yerini tutmasada bence iyidir diye düşünüyorum malum Good Year 400Tl aşağı değil hatta daha daha fazla petlası cidden herkes övüyor ben de 4ünü 900 Tl ye aldım türk malı birz da onun fonksiyonu oldu lastiklerim şu an saklanıyor bekliyorum kasımın ilk haftası duruma göre hem bakım yptırcam hem lastiklerimi taktırcam dün istanbul da görevdeydim hava çok güzeldi burası soğuk geçen kar vardı ve buzlanma da oluyor belki daha erken taktırılabilir...

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
konu hakkında bir bilgi verecek arkadaşım yok mu
kardeşim benim süspansiyonlarım Elektronik zincir takmak sıkıntı olur diye biliyorum ama senin FlexRide yok ise aracında bence zincir alınabilir hem aşırı ucuz madem çok nadir kullanacaksın alabilirsin ama yok zincir eskide kaldı şimdi daha etkilileri var der isen forumda kar çorabı-paleti kullanan arkadaşlar vardı hepsi memnun bende bir iki defa gördüm takmak kolay kullanımı da öyle çok ses yapmıyor lastikleri yıpratmıyor yol tutuşuda çok iyi deyen arkadaşlarım oldu oda alınabilir mantıklı...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yarın goodyear ug 8 lastıklerını alıyorum tanesi 375e anlastım(toplu alım için) almak ısteyen varsa pm atsın

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

8 ekim 2013 tarihiyle ankaradaki tanıdıklarımdan kış lastiği için aldığım taksitli fiyatlar

Continental 430 tl
michelin 390 tl
ultragrip 8 372 tl
bridgestone 378 tl