İzmir'de kış lastiği bulmak. (:

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: İzmir'de kış lastiği bulmak. :)

ulkm link' Alıntı:
Güzel lastikler hayırlı olsun Doğan...

Teşekkür ederim abi, henüz bir faydalarını göremedim ama umutluyum. (:)

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de  1200 km kuru zemin yaptım daha kar falan görmedi lastikler. Dün sert virajlara girdim esp kapalı... Baya güzel yol tutuşu çok beğendim nokianları

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulkm link' Alıntı:
Ben de  1200 km kuru zemin yaptım daha kar falan görmedi lastikler. Dün sert virajlara girdim esp kapalı... Baya güzel yol tutuşu çok beğendim nokianları

Bende kilitli taş üzerinde giderken konforun arttığını fark ettim. Sanırım lastikler titreşimi iyi absorbe ediyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Brader tekrar hayırlı olsun, Cumartesi günü araca kolon taktırırken yan taraf yurtiçi kargoydu ve dağıtım için kargoları yığmışlar dışarıya. Birisi kış lastiği sipariş emiş, lastiklerin üzerinde yalnızca adres etiketi vardı, biraz inceledim. Lastik tarihi 38/11 di yani internetten alınan lastiklerde eski tarihli lastikleri yapıştırabiliyorlar, seninki henüz 1 yıllık ve bu da makul bir süre bence.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Brader tekrar hayırlı olsun, Cumartesi günü araca kolon taktırırken yan taraf yurtiçi kargoydu ve dağıtım için kargoları yığmışlar dışarıya. Birisi kış lastiği sipariş emiş, lastiklerin üzerinde yalnızca adres etiketi vardı, biraz inceledim. Lastik tarihi 38/11 di yani internetten alınan lastiklerde eski tarihli lastikleri yapıştırabiliyorlar, seninki henüz 1 yıllık ve bu da makul bir süre bence.

Özdemircim haklısın, bende o yüzden önce lastiklerin tarihlerini sordum hep. Görmeden sipariş edip tarihi bir tekerlekle karşılaşmak fena olurdu. (:)

105119.jpg

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende kilitli taş üzerinde giderken konforun arttığını fark ettim. Sanırım lastikler titreşimi iyi absorbe ediyor.
tabıkı absorbe edecek doğan cunkku kkışlık lastıklerın hamur maddesın yazlık lestıklerden daha yumuşaktır sen bıde o lasttılerı yazın kullan bak gor 6 ayda nasıl erıyorlar ama yol tutuşu konusunda yazlıklardan daha güzel olur

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
tabıkı absorbe edecek doğan cunkku kkışlık lastıklerın hamur maddesın yazlık lestıklerden daha yumuşaktır sen bıde o lasttılerı yazın kullan bak gor 6 ayda nasıl erıyorlar ama yol tutuşu konusunda yazlıklardan daha güzel olur

Hmm, bu durum hiç iyi değil o zaman, maşallah burası 16-17 derecenin altına düşmüyor. Gidiyor caaanım lastiklerim. :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hmm, bu durum hiç iyi değil o zaman, maşallah burası 16-17 derecenin altına düşmüyor. Gidiyor caaanım lastiklerim. :)
o zaman agresıf hareketlerden uzak duracan bıde o lastık havalarını 34 ten aşağı ındırmıcen cabuk yıpranmasınlar  nasıl olsa sen buraya gelmıcenmı ne zman taşınıyon ıstanbula

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et