Kış Lastiği Tavsiyeleriniz

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malumunuz kış mevsimi yaklaşıyor. Kış Lastiği almam gerekiyor. Fiyatı uygun olmak kaydıyla kullanıpta tavsiye edebileceğiniz lastik markası varmı?

215/50/17 ebadında

Sava marka nasıldır bilmiyorum 330 TL fiyat aldım.

Kumho da 270 tl internette bu iki marka nasıldır? ya da önerebileceğiniz başka marka varmı?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kış Lastiği Tavsiyeleriniz

ben KUMHO KW22 215-50-17 modelini 220 den sipariş verdim ama netten değil

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Petlasın kış lastiğini oldukça övüyorlar incelemenizi öneririm

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

petlas snowmaster 225 tl internette. nasıldır acaba? fiyat uygun.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kış lastiği zincir felan hiçbiri hakkında bir bilgim yok ama malumunuz Adanada yaşıyorum kış lastiği hiç gerek değilde ayda yılda bir yolumuz iç anadolu taraflarına düştüğü için takması kolay pratik yol tutuşu Iyi bir kar zinciri onerirmisiniz nette biraz kurcaladim palet şeklinde olanlar var bana iyiymiş gibi geldi ne dersiniz.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende sava eskimo var. Good year markası. Geçen sene tanesi 300 liradan almıştım.

Verilen linkten test sonuçlarına da baktım.Kendim de geçen kış almanya'da kullandım.

Herhangi bir zor durumda kalmadım.Bence fiyat/performans olarak uygun bir ürün.Opel servisinde continental takıyorlardı, tanesi 560 liraydı.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sawa geçen sene taktım 3000-4000 km kullandım malum çok ağır kış yapmadı istanbul geçen sene. Sonuç kuru ve ıslakta gayet tatmnkar, falza sesli bir lastik değil. Yüksek süratte ise çok dengeli malum hız sınıfı yüksek bir lastik. Karda bir kaç kez kısa süreli patinaj veya kısa hafif kızaklama yaşadım ama tehlikeli bir durum yaşatmadı kolaylıkla tekrar tutundu. Bir Michelin değil ama iş görür İstanbul şartlarında. Hangi şehirde olduğunuzu bilmediğimden daha fazla yorum yapamıyorum. Tavsiye ederim eğer yerden karın kalmadığı bir şehirde değilseniz.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de kış lastigi dusunuyorum aldigm fiyatlar kumho kw23 :245 - petlas snowmaker w 651 :200 ve almak istedigm lastik olan good year ug8 ise 380 bunlar pesin fiyat bu arada ; en cok metedilen ug8 alirsam iyi bir sey olsun istiorm kumho ya da petlas iş gorur tabiki ama goodyear kadar içim rahat olmsz bir de bridgestone lm 32 var o da 360 civari ama bir ug8 degil michelin icin verilen fiyatta 450

Bir de su var arkadaslar kis lastigi ile kar lastigini karistirmayin 7 derecenin altinda guvenli bir surus icin kis lastigi kullanmaliyiz bu derecenin altinda yaz lastiklerinin tutunma ozelligi ve performansi cok szaliyor  illa kar olmasina gerek yok , kar lastikleri zaten çivili olur ama istanbulda kar yagmiyor diye yaz lastigi ile dolasmak bence kazaya davet.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar petlasın kışlıklarını baya bi araştırdım çok öven var yazlıklarada söven :D

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence toplu bi yer ile görüşebiliriz internetten satış yapan. Geçen sene donanımhaber ile yapmıştık böyle bişey.