İyileştirme yapılması gereken kronikleşmiş ses çıkaran bölümler

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: İyileştirme yapılması gereken kronikleşmiş ses çıkaran bölümler

Golf' un her tarafi ustun olsa ne olur :)
10 yildir ayni golf :)))

+

Birakin golfu, vw'yi,
klimasiz araba satan bir firmanin adi bmw olsa ne olur :)))

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İç mekandan gelen sesler, öyle yada böyle çözülüyor çok dert değil.

Benim araçta bir kaliper sesi illeti var. Servise gittim, çözdüler. 4,000km sonra yine başladı. Yine götürdüm, kaliper sesi yok dendi, kapılar ayarlandı, test sürüşüne çıktık. Sesleri duymadım, çok sevindim, lakin ertesi gün anladım ki ses aynen mevcut. Az buz değil sağ arkadan bozuk yolda lok lok ses geliyor. ևözemiyorum, çözemiyorlar. Bu ses artık ciddi manada beni araçtan soğutmaya başladı.  :(

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
İç mekandan gelen sesler, öyle yada böyle çözülüyor çok dert değil.

Benim araçta bir kaliper sesi illeti var. Servise gittim, çözdüler. 4,000km sonra yine başladı. Yine götürdüm, kaliper sesi yok dendi, kapılar ayarlandı, test sürüşüne çıktık. Sesleri duymadım, çok sevindim, lakin ertesi gün anladım ki ses aynen mevcut. Az buz değil sağ arkadan bozuk yolda lok lok ses geliyor. ևözemiyorum, çözemiyorlar. Bu ses artık ciddi manada beni araçtan soğutmaya başladı.  :(

13 sene önce arkasından gelen sesi bulamadığım Brava m canıma tak ettirmişti, M֜ZİK bölmünden 2 arkadaşımdan birini arka koltuğa oturttum diğerine de "sen arabayı hızlı adımlarla takip et" dedim ve 1. viteste taşlı bir yola girdim  011zaa

Seslerden biri tavan kaplamasının arka cam önünden geliyormuş, diğeriyse arka akslardan -tam sebebini hatırlayamadım- geliyormuş!

Tavsiye ederim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
12 sene önce arkasından gelen sesi bulamadığım Brava m canıma tak ettirmişti, M֜ZİK bölmünden 2 arkadaşımdan birini arka koltuğa oturttum diğerine de "sen arabayı hızlı adımlarla takip et" dedim ve 1. viteste taşlı bir yola girdim  011zaa

Seslerden biri tavan kaplamasının arka cam önünden geliyormuş, diğeriyse arka akslardan -tam sebebini hatırlayamadım- geliyormuş!

Tavsiye ederim.

İzmir Senfoni Orkestrası'nın yarısını arabaya bindirip yarısınıda yanında koşturtursak bütün sesle alakalı sorunların üstesinden gelebiliriz yani.

(Fikrinin parlaklığı ve işe yaraması karşısında kıskançlıktan çatladım yalnız)  (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
İzmir Senfoni Orkestrası'nın yarısını arabaya bindirip yarısınıda yanında koşturtursak bütün sesle alakalı sorunların üstesinden gelebiliriz yani.

(Fikrinin parlaklığı ve işe yaraması karşısında kıskançlıktan çatladım yalnız)  (:)

֖zellikle dışarda kulağını arka tampona dayayıp ördek gibi koşuşturan arkadaşa atılan bakışlar süperdi  :D :D :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

֖zellikle dışarda kulağını arka tampona dayayıp ördek gibi koşuşturan arkadaşa atılan bakışlar süperdi  :D :D :D

Lastikten gelen sesler için müzisyen arkadaşlarını soktuğun durumları sormak bile istemiyorum. (Lastiğe sarılmış yuvarlanan bir sanatçı)  (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Lastikten gelen sesler için müzisyen arkadaşlarını soktuğun durumları sormak bile istemiyorum. (Lastiğe sarılmış yuvarlanan bir sanatçı)  (:)

Sanat fedakarlıktır!!

Sanata uzanan levyeler kırılsın! (ne alaka)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sanat fedakarlıktır!!

Sanata uzanan levyeler kırılsın! (ne alaka)

TolgaPEN sanatın ve sanatçının düşmanı. ((:)

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖n kelebek cam hava üfleme olan direklerde de bende de çok ses geliyodu. Servis zamanında servise söyledim, izolasyon yaptılar. şimdi kesildi. tavsiye ederim.
depo fulleyince çok fazla çalkantı sesi geliyor, servis danışmanı dalgakıran seviyesini aşınca normaldir dedi, bir şey yapmadı. bende bir de şöyle bir sorun var. müziğin sesini biraz açınca, çok fazla değil, dikiz aynası titriyor.  aynaya uzun süre bakamıyorum, arka taraf bulanık görünüyor. servis danışmanı normaldir dedi ama birdaha gittiğimde kesin yaptırcam. dikiz aynasına bakamıyorum:)

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:

gösterge panelinden gelen sesler genelde soğuk havada oluyor. üçgen camdaki hava perdesine elinle sertce vurursan yerine oturuyor böylelikle ordaki sesi yok edersiniz başıma geldi öyle çözdüm.ekran çerçevesinden gelen sesi navigasyon taktırarak çözdüm :D emniyet kemerinden gelen sesi en aşağı çekerek halledebilirsiniz.kolçaktaki sesi serviste çözdürmeyi planlıyorum. diğer işaretlediğiniz ve bahsettiğiniz yerlerden daha ses almadım. ama bence o kadar kafanıza takmaıza gerek bile yok. gecen gün ww golf 7 kullandım. konforda astranın eline su dökemez