GOLF 7 SINIFINDA NE KADAR ÜSTÜN BİR ARAÇ ?

hilmi35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GOLF 7 SINIFINDA NE KADAR ÜSTÜN BİR ARAÇ ?

karaoglan link' Alıntı:
golfün bagajı küçük ayrıca hıghlıne çok pahalı ve astra sport kadar donanımlı değil 
en büyük eksisi ww lerin iç kısımları özellikle kapı açma düğmeleri ve teyp düğmeleri soyuluyor kel kel oluyor
Aynen. Direksiyon simidi de soluyor . ևok kötü görünüyor. Asla binmem. Konsol da astra konsolundan iyi değil.

acun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi akşamlar arkdaşlar. evet golf tercih edilebilecek bi araç. fakat şunu söyliim araç alırken genelde bütçeye göre hareket ediyoruz bundan dolayı ilk arabam astra h 2. aracım toyota aurisidi. 3. araçımda baya arayışa girdim opel astra j ve golf7 arasında çok gittim geldim..golf için kendimi ikna etmeye çalıştım yok dsg yok saglam yok efendim az yakıyor. test sürüşü ısınamadım .gönlüm hep opel astraday dı vedee 2 ay önce aldım eşimde opel diyordu. inanın iyi ki aldım diyorum akşamları balondan bakarken gülümsüyorum  :)  bu bi zevk meselesi golfde güzeldir opelde, herkese gönlündeki güzell !!!

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vallahi çok şükür yeni a3,bmw 1.16,golf 7 hepsinin dizelini alabilecek durumdaydım ve hepsinin en donanımlısına baktım ama Astra ya aşık olursan asla aldatamıyorsun,bugün araba alıyor olsam tercihim değişmezdi.

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer C sınıfı bir araca bu ücreti vereceksem, deneme sürüşünde beni kendisine hayran bırakan ve bence tek handikapı 2. el piyasaısı olan Volvo V40 D2 Permium Powershift alırım .
VW güzel araba mı, evet güzel o ayrı ama fiyat-performans olarak tercih etmem.
Ayrıca bilmediğim için soruyorum, yol tutuşu olarak VW ve Astra J arasındaki farklar nelerdir ?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

zeybek35 link' Alıntı:
Eğer C sınıfı bir araca bu ücreti vereceksem, deneme sürüşünde beni kendisine hayran bırakan ve bence tek handikapı 2. el piyasaısı olan Volvo V40 D2 Permium Powershift alırım .
VW güzel araba mı, evet güzel o ayrı ama fiyat-performans olarak tercih etmem.
Ayrıca bilmediğim için soruyorum, yol tutuşu olarak VW ve Astra J arasındaki farklar nelerdir ?

golf 7 ve j kullanıyorum. Yol tutuşu olarak astra j belirgin olarak önde. Özellikle önden kaymalar golfte sıkça yaşanırken astrada çok ciddi zorlamak lazım. Golf konforlu bir süspansiyona sahip. Bozuk yolda sessiz ve yumuşak.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

VW Grubu içerisinde belki albenisi yüksek tek araç golf 7 fakat ben yine de sürüş ve iç dizayn olarak astra j nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Yeni 1.6 dizel motoruyla aralarındaki farkın kısa sürede kapanacagini düşünüyorum

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golfün artıları klasik 2.eli fazla kaybettirmiyor ama tipi bagaj genişliği kötü.İç dizaynı kişiden kişiye değişir sadelik seven için çok güzel ama bizim alıştığımız o karmaşadan sonra çok sade geliyor bomboş :)
Astra yeni kasasıyla golfü yakalayacaktır ancak şu var golfü fiyat olarakta yakalar.Çünkü aynı kasa 1.6dizel full 80bine geliyor yeni kasa 85 90 olcaktır.Fiyat eğer iyice yaklaşırsa opelin imajı hala halk arasında kötü olduğundan wv alır yürür.