Yeni Astram, Yeni Arabam :)

YSF1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astram, Yeni Arabam :)

onurer link' Alıntı:
güle güle kullanın

Sagolun teşekkür ederim.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın :)
Ben de 1-2 ay içerisinde bir son karar değişikliği olmazsa 1.6 115hp Edition paket beyaz renginden almayı düşünüyorum :)
Araçla ilgili yorumlarınızı bekliyorum :)

YSF1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın :)
Ben de 1-2 ay içerisinde bir son karar değişikliği olmazsa 1.6 115hp Edition paket beyaz renginden almayı düşünüyorum :)
Araçla ilgili yorumlarınızı bekliyorum :)

Sagolun darısı yada daha iyisi sıze olsun ins.

Araç ile ilgili sunu söyleyebilirim;

Böyle kaliteli, konforlu, keyif veren, guvenlikli bir araç, bu fiyatlara çok iyi bence. Daha iyisini bulamazsınız bu segmentte. Helede bu piyasa Şartlarında. :)

Kesinlikle vede şiddetle tavsiye ederim. Sanki orta segment degilde, üst sınıf bir araca biniyormus gibi hissedeceksiniz :)

Yorumlarımı daha detaylı olarak aktaricam, suan balayini yasıyoruz astramla. 2 günde 120 km yapmisim yaklaşık hemde sehiricinde, önceki dizel aracımın günlük km ort. bunun yarisiydi :D Dusunun o kadar keyif veren bir sürüsü varki, inmek istemiyor insan. İlk ciktiginda soylenen reklamlamindaki gibi eve uzun yoldan gitmek istiyorsunuz :) Yol tutus ve güvenlik hissine değinmiyorum bile, keza sınıfına referans olacak düzeyde ;)

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Ben de de 1.6 115 var. YSF ve chiv arkadaşım biliyor. Bu gün ilk defa eşim yanımda yokken kullandım. Kaç gündür gitmiyormuşum. :) Eşim biraz seri hareketlerden tırsıyor. O yüzden test etme şansım olmamıştı. Gerçekten 1 ve 2. vitesler arabanın ruhsatta yazan ağırlığına inat çok seri. Sonraki viteslerde üst devirlerde çok iyi. Ayrı bir zevk bu arabayı kullanmak. Dediğiniz gibi eve uzun yoldan dönmek için mazeret arıyorsunuz. Yakıt bugünlerde 8.8 ve 8.9 arasında geziyor. Üste de çıkmadı alta da inmedi. Tekrar resetliyeceğim sanırım.

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YSF link' Alıntı:
Sagolun teşekkür ederim. ֖nceki aracım dizel olduğu için onunla kıyasladım kendimce :) Eminim dizelide çok sessizdir, araç genel anlamda çok sessiz maşallah. Yarın beraber aldığımız hanımın kuzeninin aracı teslim olucak. Oda aynısının dizelini aldı. O zaman aradaki farkı kıyas ederim.
Deneyin onu da seversiniz arkadaşım vw polo aldı 1.6 motor var üstünde ama traktör gibi çalışıyor motor gürültülü yani. Gerçi biz  müziğin sesinden pek bişey duymuyoruz ama  005hihih

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun...beklentilerinizi çok güzel belirleyip ona uygun bir araç almışsınız.
En önemlisi insanın istediğini bilmesi...

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YSF link' Alıntı:
Sagolun darısı yada daha iyisi sıze olsun ins.

Araç ile ilgili sunu söyleyebilirim;

Böyle kaliteli, konforlu, keyif veren, guvenlikli bir araç, bu fiyatlara çok iyi bence. Daha iyisini bulamazsınız bu segmentte. Helede bu piyasa ŞŸartlarında. :)

Kesinlikle vede şiddetle tavsiye ederim. Sanki orta segment degilde, üst sınıf bir araca biniyormus gibi hissedeceksiniz :)

Yorumlarımı daha detaylı olarak aktaricam, suan balayini yasıyoruz astramla. 2 günde 120 km yapmisim yaklaşık hemde sehiricinde, önceki dizel aracımın günlük km ort. bunun yarisiydi :D Dusunun o kadar keyif veren bir sürüsü varki, inmek istemiyor insan. İlk ciktiginda soylenen reklamlamindaki gibi eve uzun yoldan gitmek istiyorsunuz :) Yol tutus ve güvenlik hissine değinmiyorum bile, keza sınıfına referans olacak düzeyde ;)

Çok teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için :) Bu hafta içerisinde veya önümüzdeki hafta sonu bir test sürüşü yapmak istiyorum bayilerin birinde. Yavaş yavaş bayi gezmeye başlayacağım :) Size bir sorum olacak, aracın içinde otururkenki görüş açısı nasıl acaba? Eğer sizin için zahmet olmazsa, aracın içerisinde otururken tam sizin görüş açınızdan ön pencerenin fotoğrafını çekebilir misiniz? Bu, gerçekten kafamda soru işareti olan bir konu astra ile ilgili... Dediğim gibi henüz test etme fırsatım olmadı :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun aracınız, keyifli bir seçim olmuş. İnşallah iyi günlerde keyifle kullanırsınız aracınızı. :)

Bu arada tek kötü haberim daha önce araştırmasını detaylıca yapan bir üyemizin sunduğu bir bilgi, ne yazık ki Edition'lara Cruise Control takılamadığını belirtmişti.

İlgili konu başlığına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=5124.msg125218#msg125218

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar,editionlardaki direksiyonun sağındaki telefon simgesinin anlamını açıklayabilirmisiniz.Açma kapama tuşu görünüyor resimlerde onu anladımda.bu araçlarda hazır kit mi var,telefona uyarlanabilen.Telefon çalınca direksiyondan açıp konuşabilecek?Yada nedir tam olarak? Birde park lambaları tüm modellerde aktifmidir?Yoksa bizim ampul takmamızmı gerekiyor?

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınız hayırlı olsun :)
güle güle kazasız belasız kullanın  :)