çizikler nasıl giderilir ?

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rötüş boyası yaptıracaksın,yaptırırkende söyleyecen bir miktar daha açık yapmasını,güzeel kıl kırça alacan,1500 ve 2000 zımpara ve zımpara takozu,

ondan sonracıma güzel temizliğini yapiceksın,ondan sonracıma çizıkların etrafına hafiikçene bir zimpara çekiciksın,en son bir van gogh,bir picasso bi claude monet edasıyla kafana da bir fındık şapka takaraktan dolduruvercen çizikleri mümkün olduğunca tek seferde çekiciksın fırcayı..ondan sonracığıma sal bırak kurusun 2-3 gün..
ondan sonra takozuna bağla zımparanı çiziklerin olduğu kısımları zimpereleyeciksin.
esas iş son nokta burada az ciddiyet...makina olursa çok iyi olur...ben meg ürünlerini bilirim o yüzden 1 kat 105 peşine 205 en sonda ver cilanın gözüne...

elle de dandik kendinden cilalı pasta da sürülürde,yorar biraz hemde makinadaki işçilikle bir olmaz...

:D yahu ben bunları yapabilsem sorun yoktu zaten
iş boya olunca değişir, renk mavi o yüzden ben içinden çıkamam sanırım
ama boya dışında çizik gideren bazı maddeler olabilirmi diye düşünmüştüm

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Çiziklerin fotoğrafı olsa yardımcı olmak daha kolay olur...

Çiziklere göre öncelikle meguiars 105 (pasta), 82 veya 205 (hare giderici cila) üstüne en son elinizdeki wax/cilayı atabilirsiniz elinizde yoksa 26/nxt ve gold class wax tavsiye ederim...

Nerden temin ederim derseniz benden temin edebilirsiniz....

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çiziklerin fotoğrafı olsa yardımcı olmak daha kolay olur...

Çiziklere göre öncelikle meguiars 105 (pasta), 82 veya 205 (hare giderici cila) üstüne en son elinizdeki wax/cilayı atabilirsiniz elinizde yoksa 26/nxt ve gold class wax tavsiye ederim...

Nerden temin ederim derseniz benden temin edebilirsiniz....

ben resimleri yükleyebilirsem bi görün eğer gider bunlar derseniz
dediğiniz malzemeleri, yardımcı olursunuz temin ederiz
boyacı baktı bunlar giderilmez anca boya olur demişti
yinede usta var usta var, aslında 3 yerinde var öyle göze batan
mavi rengin altında beyaz astar çıkmış

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rötüş boyası yaptıracaksın,yaptırırkende söyleyecen bir miktar daha açık yapmasını,güzeel kıl kırça alacan,1500 ve 2000 zımpara ve zımpara takozu,

ondan sonracıma güzel temizliğini yapiceksın,ondan sonracıma çizıkların etrafına hafiikçene bir zimpara çekiciksın,en son bir van gogh,bir picasso bi claude monet edasıyla kafana da bir fındık şapka takaraktan dolduruvercen çizikleri mümkün olduğunca tek seferde çekiciksın fırcayı..ondan sonracığıma sal bırak kurusun 2-3 gün..
ondan sonra takozuna bağla zımparanı çiziklerin olduğu kısımları zimpereleyeciksin.
esas iş son nokta burada az ciddiyet...makina olursa çok iyi olur...ben meg ürünlerini bilirim o yüzden 1 kat 105 peşine 205 en sonda ver cilanın gözüne...

elle de dandik kendinden cilalı pasta da sürülürde,yorar biraz hemde makinadaki işçilikle bir olmaz...

Yemin ediyorum can çekiştim okumaya çalışırken, bu kadar çabayı ÖSS(bizim zamanımızda :D) için harcasaydım, odtü de falan okuyordum :D

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
aslında en güzeli ve temiz olanı komple boya arabaya seve seve binersiniz ondan sonra

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
allahima sukurler olsun ki arabam gri. bendede cok cizik var yasindan dolayi. ama dibine kadar girip bakmadikca belli olmuyorlar ben bile nerde ne cizigi var bilmiyorum :)

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında en güzeli ve temiz olanı komple boya arabaya seve seve binersiniz ondan sonra

aslında haklısınız en iyisi o ama satarkende çok ciddi sorun oluyor
bi türlü inandıramıyorsun, komple boyalı olunca millet farklı bakıyo
yani bende olsam aynı şeyi düşünürüm

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allahima sukurler olsun ki arabam gri. bendede cok cizik var yasindan dolayi. ama dibine kadar girip bakmadikca belli olmuyorlar ben bile nerde ne cizigi var bilmiyorum :)

eğer bu sefer araba alırsam, 2 tane olmazsa olmaz'ım var
1 renk meselesi, ya metalik gri, yada beyaz
2 kesinlikle dizel olacak :D