Autoking ve Boya Uygulamaları hakkında bildikleriniz ve Önerileriniz....

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda Auto king (Ankara-Şaşmaz)e kasko kapsamında mini onarımdan bişeyler yaptırmıştım. Kesinlikle tavsiye etmem, en kötü boyacıdan daha kötü ve özensiz iş yapıyorlar. Teslim alırken farkedememiştim. Sonradan farkettim pişman oldum ama iş işten geçmişti. Bol macunlu bol boyalı mini onarım istiyorsanız yaptırın... Şubeler arası fark olabilir tabi onu bilemem...

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracımda Auto king (Ankara-Şaşmaz)e kasko kapsamında mini onarımdan bişeyler yaptırmıştım. Kesinlikle tavsiye etmem, en kötü boyacıdan daha kötü ve özensiz iş yapıyorlar. Teslim alırken farkedememiştim. Sonradan farkettim pişman oldum ama iş işten geçmişti. Bol macunlu bol boyalı mini onarım istiyorsanız yaptırın... Şubeler arası fark olabilir tabi onu bilemem...

Aynısı benimde başıma geldi Al benden de o kadar...
Şişirme ve özensiz iş yapıyorlar
sanayideki ahmet - mehmet usta 10 kat daha iyi
Bi daha otoking mi tövbe,
estetik cerrahıymış bırakın cerrahı hasta bakıcı bile olmaz bunlardan.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynısı benimde başıma geldi Al benden de o kadar...
Şişirme ve özensiz iş yapıyorlar
sanayideki ahmet - mehmet usta 10 kat daha iyi
Bi daha otoking mi tövbe,
estetik cerrahıymış bırakın cerrahı hasta bakıcı bile olmaz bunlardan.

:) Baya canın yanmış yaa..

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Baya canın yanmış yaa..

Ya sorma kardeş,
Mini onarım zıkkımından Corsanın tamponu boyatmaya götürdüm arka çamurluğunda çizik vardı parasını verdim oda aradan çıksın dedim..aracı söyledikeri saatten geç teslim ettiler
akşam saati aldığım için detaylı inceleyemedim...
Ertesi gün bi baktım ne tamponu oturtabilmişler o yetmezmiş gibi kenarlardan vida atmışlar. boya desen rezalet çamurlukta lekeler var
Tamponun boyası düzgün olmamış arabanın içi leş gibi toz içinde bırakılmış.
Bi sinirle gittim ağzıma geleni söyledim ''haklısınız beyfendi tekrar boyayalım'' dendi.
dedim sizin gibi kasaba bi daha arabamı bırakılır lanet olsun deyip çıktım...

Ciddi bi firma görüntüsünün altında hiç profesyonel olmayan bir işçilikleri var...Ne kadar araba çıkarırsak o kadar kar modundalar.Biz o kadar aracın üstüne titriyoruz böyle bi durumla karşılaşmak hoş değil tabiki...
Boyatmasam daha iyiydi dediğim çok oldu...

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et

evet şubeler arası fark olabilir...ben kocaelide yaptırmıştım eski arabamın ön tamponunu sürtmüştüm adamlar çok ilgilendiler ve bence mükemmel işçilik çıkarmışlardı...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
boya dökülen yerlere rütuş yapılır ve araca komple olarakta pasta ve cila yaptırırsanız çizikler gider aracınız yenilenir

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Tırtstım valla Autokingden... En iyisi bekliyim biraz daha. Bugun bi yıkattım cillop gibi oldu yine. Cizikler var tabiki siyah araba yakınına yaklaşınca belli oluyor. Sanayide gittim bi boya ustasına sordum bu cizikler gidermi yok dedi. :D

Halbuki ipince cizikler. Nasıl iş anlamadım. Adam yapmak istemedi herhalde... Ne cizikler var gideriyorlar...

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
migros olsun kipa olsun o tarz biyer yokmu oradan al bi çizik giderici sür çiziklere sil pamukla işte korkulacak veya çekinilecek ne varki bunda anlamadım ne yapmak istediğinizi

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
yok autokingden tırstım dedim. şikayetlerden dolayı yani. Bu dediğiniz o kadar kolay olmasa gerek. Sür pamukla çıksın olayı değil bazı yerlerde boya çatlamış tamponda falan.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=57530

Bizim böyle bi çizik vardı arabada,bide ön çamurlukta var. Rötüş yaptırdık serviste nasıl yaptılar bilmiyorum. Şimdi uzaktan kapıda bulunan çizik görünmüyor sadece biraz çökmüş içeriye o görünüyor,çamurlukta ki belli olmuyor. Yarın fotoğraflarını çekerim rötuşlu hâlinin..