Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

pascal444

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaslar Yardım Lütfenn

1 614 438 PHILIPS.
GM 90 506 173.

*
GM0600Y1258524*

Bu sase nolu teypin kodu lazım acilenn:(

tosuncem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende de ayni sorun var. cd calarini soktturdum calismadigi icin, fakat simdi de teyp calismiyor. servisi aradim buraya gelmeniz gerekiyo dediler. ben kirsehirdeyim ve burda da servis yok.
benim aracin sasi no 001780 (son 6 rakam)
teyp no 4 660 103 delco
ve GM 90 493 281

bu numaralara gore bana teyp kodunu verebilecek bi arkadas var mi acaba

demirbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opel.com.tr
Aşamalı Bir Şekilde "Tape Code" Girme:

1. Kontağınızı açın...

2. Teybiniz kapalıyken AS tuşuna basılı tutun ve basılı tutarken Teybinizi açın...

3. Ekranda 4 Haneli Şifre girmeniz için bir satır belirecektir... İlk haneyi doldurmak için 1. tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basın.

4. ikinci hane için 2 tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basınız.

5. üçüncü hane için, 3 tuşuna istediğiniz sayı gelene kadar basınız.

6. dördüncü hane için 4 tuşuna istediğiniz rakam gelene kadar basınız.

7. "TapeCode"u girdikten sonra, yani ekranda kodunuzun yazdığını gördükten sonra AS tuşuna sinyal sesi gelene kadar basılı tutun

İşlem Tamamdır...

Selam arkadaşlar verilen bilgiler dogrultusunda aracıam uayguladım ancak as tuşuna basaka açtıgımda ne ses nede bi işaret geliyor safe yazıyor sadece her şekil denedım kontak açıkken araç çalışırken ancak bi verim alamadım yardımcı olursanız sevinirim tşkler...

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
Selam arkadaşlar verilen bilgiler dogrultusunda aracıam uayguladım ancak as tuşuna basaka açtıgımda ne ses nede bi işaret geliyor safe yazıyor sadece her şekil denedım kontak açıkken araç çalışırken ancak bi verim alamadım yardımcı olursanız sevinirim tşkler...
merhaba
sizin teype kontak elektriği gelmıyor elektlrkıcye getir kontak termiğini değiştirsin ozaman kod girme pozisyonuna gelir teyp

iyi günler

demirbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opel.com.tr
merhaba
sizin teype kontak elektriği gelmıyor elektlrkıcye getir kontak termiğini değiştirsin ozaman kod girme pozisyonuna gelir teyp

iyi günler

aracın teybe açılıyor ışıkları felan geliyor ancak kod girmek için yapılan işlemlere tepki vermiyor safe yazıyor sadece ---- şekli ve ses gelmiyor :confused:yardımlarınız için tşkler arkadaşlar....

wolk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar bi problemim var yardımcı olursanız sevinirim car 400 teybi söktüm taktım Kontak acikken AS tusu basik vaziyetde teyibi aciyorum ama safe gitmiyor safenin yanında hiç bi rakam yok ve hiç kod denemeside yapmadım code geçemiyorum ne yaptımsa safe gitmedi yardımlarınız için saolun

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
slm arkadaslar bi problemim var yardımcı olursanız sevinirim car 400 teybi söktüm taktım Kontak acikken AS tusu basik vaziyetde teyibi aciyorum ama safe gitmiyor safenin yanında hiç bi rakam yok ve hiç kod denemeside yapmadım code geçemiyorum ne yaptımsa safe gitmedi yardımlarınız için saolun

Teybin kontagın açıldığını algılıyormu.?
Teybe giden kontak siğortan atmış ise kontagın açıldığını alğılamıyordur.
kontagı görmezse kod menüsünü açmaz.

wolk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigorta falan atık degil servise götürdum 150 tl istedi hatta elektrici baktı serviste 150 cok gelınce yaptırmadım yanı elektrik aksamında bi anormallik yok teybi ist göndermem lazım dedi 3 gün sonra alırsın dedi bırakmadım bende teyp de ne gibi bı sorun olabilirki söktügümde çalışıyordu tşkler

UYODA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car 400 teyp kodu gerekli arkadaşlar

car 400 teyip şase bilgidisi :GM0400Y2681508
ön baneldeki
kodlar ise şöyle
GM90506173
PAG-GF15
1614438

SERVİSE para vermek istemiyorum
arabanın 3. sahibiyim akü bitmiş arabayı uzun zaman kullaNmayınca suyu galiba azalmış elektrik aksamından kaynaklı bi sorun teyp safe yazıyo gerekirse o teybi kırarım ama zaten benim olan bişey için para ödemek canımsı sıkıyor yardımlarınızı bekliyorum