Astramla ilgili sorular? yardımlarınızı bekliyorum

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
follaw me ben devar. 111.yıl 2010 model. yalnız onun bi püf noktası var anahtarı çekip önce sol ön kapı açılacak. sonra 1 kez sellektör yapıcaksınız. o zaman 1 dk. boyunca ışıklar yanık kalıyor...

benim merak ettiim 111. yılda lastik basınç sensörü var mı? sabah benim araba sesli bir uyarı veriyor, sürekli lkesilmeyen tiz bir ses. indim baktım sağ arka lastiimin havası baya inmiş. ben yok diye biliyordum. gerçi aracın arka park sensörleri dün gece yağan kardan buzlanmış acaba buzu engel gibi gördü de park sensörü mü uyarı verdi?
Benim arabada lastik basınç sensörünün göğüste düğmesi var. Kapı kilitleme düğmesinin orda. Basınçta problem olduğunda göğüste olayın ciddiyetine göre değişen renkte ikaz veriyo. Bahsettiğim düğmeye basarsanız sönüyo. Problem devam ediyoosa tekrar yanıyo. Bi de eskiden Cosmolarda araç bilgisayarında her lastiğin mevcut basıncını gösteren menü vardı. BC1 BC2 Kronometrenin altında bi de lastik basınç menüsü vardı. o bende yok. Bende dediğim sistem var sadece.

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SİZİNKİ HANGİ DONANIM, benim arac 111.yıl 2010 model sedan. camları açtırmayı çok denedim ama olmadı her seferinde bagaj kapağını açıyor.

kapıların kilitlenme olayını hiç sizin dediğiniz gibi denemedim. basılı tutucaz elimizi sonra kaç km. civarı kitliyo? bu benim için çok önemli çok yaramaz 3 yaşında bir kızım var ve ne yaptıysam çocuk koltuğuna oturmyor?

cam kitleme olayını biliyorum ama bizim istediğimiz kapıların otomaik kitlenmesi ya da düğmeden kitlesek bile içerden açılmaması? çocuk kilidini kullanmadan tabikii. çünkü çocuk kilidini kullanınca bazen yetişkini birisi biniyor ve aracın açma kolunun kırılma riski var...

benım arac 2009 elegans bagaj kapagı zaten normal kapıları acınca kılıdı acılıyo camlarıda deneyın acılıcaktır 111.yıldada kapıların kılıtlenmesıde hemen hareket eder etmez kapanıyo daha park yerınden cıkar cıkmaz

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 - aşağıda yazılan ayarı da yapamadım.

Araç Donanımına Göre Ayarlar :
Arabaya girince, anahtarı kontağa taktıktan sonra silecek ve sinyal kolunu aynı anda kendinize çektiğinizde.. Bazı ayarlar çıkıyor artık aracın modeline göre..

Bu ayarlar:
-Müziğin sesinin siz hızlandıkça artması,
-Follow me home (anahtardan arabayı açma tuşuna iki kere basınca farların yanması)
-Hız uyarısı (istediğiniz hız limitinde size sesli uyarı veriyor)
-Serit değiştirme sinyali (Açık/Kapalı)
-Cruise control varsa onun ayarları

Bu özellikler arasaında ilerlemek için sol (sinyal) kolunu
Aralarında derece ayarı veya on / off yapmak için se sağ Silecek kolunu kullanın..

bende bunu yapamadım ya acaba eleganslarda yapan varmı bunu ya sılecek su atıyo yada selektör yapıyo:(