2014 MODEL 1.6CDTI ASTRA HB 136PS Kozmik Gri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ege621

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlanın linkine buradan ulaşabilirsiniz, her türlü sorunuzu buradan, sahibindenden ya da arayarak/mesajla sorabilirsiniz.

Aracımı model yükseltmek için satıyorum.

Araçta sonradan takılma %100 fonksiyonel multimedya sistemi bulunmaktadır. Surus esnasinda SD kartinizla film izleyebilirsiniz.

Fiyat/performans/beygir/opsiyon/kullanım/kozmetik/pratiklik açısından benzersizdir.

Aracın aktarım organları muntazamdır.

Alan kişiye Yaz lastiği ile birlikte kış lastikleri de verilecektir.

Aracın bütün debriyaj takımı (baskı balata bilya volant) yepyeni takılmıştır (6000TL).

Motor temizliği pasta cilası ve boya korumasi 2 ay önce yapilmistir

Yedek anahtarı mevcuttur 0 kondisyondadır.

Normal anahtarının kılıfı yenilenmiştir, 0 gibidir.

-Geri görüş kamerası / park sensörü

-USB Bluetooth AUX

-Navigasyon (yazılımı SD karttan verebilirim)

-Hız sabitleme / limitleme

-Yağmur / far sensörü

-Start stop

Ciddi alıcılara ekspertiz raporunu gönderebilirim. Araçta 185 TL + 3531 TL tramer kaydı bulunmaktadır. Benden önceki sahibi otoparka sola dönerken kolona sürttüğü için sol kapı sacları değişmiştir. Aracın değişen ve boyalı parçalarını aşağıda işaretledim. Kaputta ya da tavanda hiçbir işlem yoktur. Sol ön kapının köşesinde boya atması olduğu için lokal boyattım eski resimlerini ekledim. Araç bendeyken içinde bir kez bile sigara içilmedi, detaylı temizlik yaptırıldı. İçerisinde hiçbir döşemede ya da koltukta kumaşta yıpranma yoktur. Kesinlikle hor kullanılmadı. Aracı hafta içi akşam saatlerinde ya da hafta sonu görmeye gelebilirsiniz. İstediğiniz ekspertize götürebilirsiniz. Uzun yol sonrasında aracı kapatmadan hep 5 dakika bekledim turbo sağlığı açısından.

Üstüne para vereceğim şekilde üst model araçlarla takas düşünebilirim.

ARACIN TAHMİNİ SATIŞ FİYAT ARALIĞI 7 MART TARİHİNE GÖRE RESİMLERDE MEVCUTTUR, BU ARALIĞIN ÇOK DIŞINDA BOŞUNA TEKLİF VERMEYİN, ACELEM YOK.

Bağ bahce konut daire apartman takas teklif etmeyiniz.

Aracı gelin görün sohbet edelim pazarlığımızı yapalım. Mesajla ve arayarak ulaşabilirsiniz.

Ege Keskin

IMG_8977.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...