Philips CAR 400 AUX Girişi Yapma (resimli)

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybi söktüm parçaladım aux girişinin deliğini açtım oturttum tam sıcak silikonun fişini takıp silikonun ısınmasını beklerken bir şeyden söktüğüm aux girişinin normal aux girişi olmadığı daha uzun bişiyin takılabileceği bir parça olduğunu gördüğümde yaşadığım dramı beyaz perdeye döksem izlenme rekorları kırarım gibime geliyor :( off of şans yok..
:maden:

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sonunda yaptım ve çalıştırdım çalıştı çalışmasınada ses kalitesi çok düşük ben önceden kasetten aux çıkışı alıp müzikçalar kullanıyordum onu deneyince ses çok yüksek çıkıyor yeni yaptığım aux u bağlayınca ses düşük çıkıyor

birde en önemlisi şu kasetçalar motoru çalışmadan kasetten okuyanı yada bunu aktif edemezmiyim??

Son düzenleme:

muratkesicii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bu resimlere ihtiyacım var bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı bende car 400 var aux girişi yapmayı çok istiyorum ama resimler silinmiş yardıma ihtiyacım var

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gorkem_berk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi akşamlar benim aracım da aynı fakat 2004 model diye galiba teypleri farklı benimkisi siemens vdo cdr 500 onda kaset olayı yok cd var ve cd okutucum da bozuk zaten onun dışında nasıl bir yol izleyebilirim? Özel mesaj olarak da yazabilirsiniz.