Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

huskes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car400

MERHABALAR,
BENİM ARACIMDA (ASTRA F 1998 MODEL) DA GEÇEN GÜN AKÜNÜN DEVREDEN ÇIKMASINDAN DOLAYI PHILIPS CAR400 RADIO KODU "SAFE" KONUMUNA GEÇTİ. İNTERNETTEN FORUMLARDA VE ÇEŞİTLİ ÜCRETSİZ SİTELERDE UZUN SÜRELİ ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA http://www.unlockforum.com/showthread.php/11775-radio-code-for-vauxhall-astra?p=89732 ADRESLİ FORUMDA YÖNETİCİLERİN KODU ÇÖZMESİYLE RADYO TEKRAR AKTİF HALE GELDİ.
BU KONUDA PROBLEMİ OLAN VE YETKİLİ SERVİSLERE BİR SÜRÜ PARA ÖDEMEK İSTEMEYEN ARKADAŞLARA ÖNERİRİM.

SAYGILAR

türkmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car 300

mrb arkadaşım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim anlattığın şekilde harfiyen uyguluyorum ama sadece safe yazıyor galiba daha önceden denenmiş ekranda yazan (safe 7) sayısal değerleri yaza bileceğim hiçbirşey çıkmıyor sadece safe 7 yazıyor bir bilgi verirsen sevinirim car 300

m.t.arık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim anlattığın şekilde harfiyen uyguluyorum ama sadece safe yazıyor galiba daha önceden denenmiş ekranda yazan (safe 7) sayısal değerleri yaza bileceğim hiçbirşey çıkmıyor sadece safe 7 yazıyor bir bilgi verirsen sevinirim car 300

safe 7 çkıyorsa ekranda şifre giriilmez bloke olmuş
cihazın işlemcisine program atarak çözülecek
code işi yapan elektronikçiye götürün
maliyeti 50 tl den aşağı değil bu modelde işlemci sökülüp tekrar takılacak
programmeride farklı kolay gelsin..

mrege

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ben yeni opel astra aldım yalnız bir sorun çıktı aküm bitti ve değiştirdim olan oldu teyibin kodu yok aldığım kişi evrakları kaybetmiş şimdi ne olacak bana yardım edim.
Siteden takip ettiğim kadarıyla şasi no yazarsam yardım ediyorsunuz numaram W0L0TGF4815075063 Lütfen

erol_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba

Bende dün itibari ile opel astra g sahibi oldum 2 ci sahibi aracın benim :) İlk sahibi cd çalar taktırmış ben orj teybi takdırdım.Safe 7 yazıyordu o sorunu ARABAYI ÇALIŞTIRIP TEYP KAPALIYKEN AS ve TEYP AÇMA TUŞUNA BASIP 10 DK SÜRE İLE ARAÇ ÇALIŞTIKTAN SONRA CODE EKRANI KARŞINIZA ÇIKIYOR.

Code olayını çözdüm yanlız teyp bir sorun var. code yazısı çıkıp radyo kanalı gelip gidiyor çalışmıyor sorun neden kaynaklı

bilgilerinize ihtiyacım var teşekkürler

kenan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın arkadaşlar.

benimde geçen gün sıfır aküm bitmiş. Aktarma yaptık. Benim arabada CCR600+Cd Changer var. her ikisininde kodları mevcut. Ancak Bende sizlerin forumda yazdığı gibi teyp açma tuşuna bastığımda SAFE yazmıyor. Daha doğrusu herhangi bir şey yazmıyor. Ben sigortasından şüphelendim. Acaba başka bir durum söz konusu olabilir mi?