bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ertugrul hoca istifasa ederse hem kendine hem takima zarar verir bence şampiyonlar liginde başariz olabilir tecrubeden yana takimin sikintisi hocaya duşen görev makakula gibi en az 2 adam alip superlıgde basariyi saglamasi lazim takimda degişiklige gidilmesi lazım ilerleyen zamanlarda devre arasinda bjk maçini dönum noktasi olur bursa o kadar kötu ligde iyiye gidecektir

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada LCD veya uygun fiyatlı LED TV bakıyorum, yılbaşına kadar alayım diyorum,
bildiginiz duydugunuz, eş dostun yeni alıp tavsiye ettiği tv ler varsa lütfen paylaşın beyler
LED TV ye 1900 e kadar para vericem o da led oldugu için yoksa pahalı seçenekler çok fazla mevcut....

42 " dusunuyorum bu arada, onu belirtmeyi unutmuşum....

Aşağıda sitedeki konu mevcut, buraya veya oraya yazabilirsiniz
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=1443680#post1443680

Son düzenleme:

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada LCD veya uygun fiyatlı LED TV bakıyorum, yılbaşına kadar alayım diyorum,
bildiginiz duydugunuz, eş dostun yeni alıp tavsiye ettiği tv ler varsa lütfen paylaşın beyler
LED TV ye 1900 e kadar para vericem o da led oldugu için yoksa pahalı seçenekler çok fazla mevcut....

42 " dusunuyorum bu arada, onu belirtmeyi unutmuşum....

Aşağıda sitedeki konu mevcut, buraya veya oraya yazabilirsiniz
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=1443680#post1443680

Berker paralel ithalattan uzak dur...Gold yada istanbul bilişim gibi...
Ben philips aldım geçenlerde gayet memnunum...Sana tavsiyem Kendine marka model belirle daha sonra da o modelin ucuzunu araştır, Ben öyle yaptım bununla ilgili soracağın her konuda yardımcı olur epey araştırma yaptım çünkü..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Berker paralel ithalattan uzak dur...Gold yada istanbul bilişim gibi...
Ben philips aldım geçenlerde gayet memnunum...Sana tavsiyem Kendine marka model belirle daha sonra da o modelin ucuzunu araştır, Ben öyle yaptım bununla ilgili soracağın her konuda yardımcı olur epey araştırma yaptım çünkü..
phılıps hd lcd pc monıtor aldı kardesım 23 ınc super ya fıyatı ındırımden aldı 220 tl ye aldı :D
pıhılps sony samsung şaşma abı full hd olsun

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen kaça almıştın, şu anda 1.649 tl (12 taksit) fiyat vermişler (Gold fiyatı tabi)

Gold paralel ithalat Philips Tr bakmıyor buna dikkat et arıza durumunda sıkıntı yaşama şuan aynı fiyat hemen hemen çoğu yerde 1690-1699 civarı
Bu fiyatı bulabileceğin yerler
Metro
Migros
Elektroworld
Bunlar kesin..
Özdilek ve Media Markt ta olabilir son durumdan emin değilim..
Philips i tercih etmemin sebebi yıllardır philips kullanmam ve servisinin iyi olması gerçi elektronik işi şans işi belli olmaz..
Ha led olsun dersen Lg ve Samsung bakacaksın onlar daha hesaplı
ama servis konusunu bilemem..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gold paralel ithalat Philips Tr bakmıyor buna dikkat et arıza durumunda sıkıntı yaşama şuan aynı fiyat hemen hemen çoğu yerde 1690-1699 civarı
Bu fiyatı bulabileceğin yerler
Metro
Migros
Elektroworld
Bunlar kesin..
Özdilek ve Media Markt ta olabilir son durumdan emin değilim..
Philips i tercih etmemin sebebi yıllardır philips kullanmam ve servisinin iyi olması gerçi elektronik işi şans işi belli olmaz..
Ha led olsun dersen Lg ve Samsung bakacaksın onlar daha hesaplı
ama servis konusunu bilemem..

Yorumlar için tşk.ler, aslında bütçe uyarsa LED istiyorum çünkü LCD devri yavaş yavaş kapanıyor ama daha bu tv ile birilikte uydu alıcı ve stand da alacagım için rakam yükselecek....

Bakalım, yılbaşı öncesi belki 1-2 ilave kampanya olur diye umuyorum