bursadan katılanlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abi bana kalsa bende almam ama ablam diretiyor illada bis diye :D Anladığından değil ama hevesinide kırmak istemiyorum.

Sende haklısın Aksel, ah keşke bir yerden ödünç bir bis bulup ablanı bindirebilsen o da vazgcecektir emin ol :) benim yegende vardı bir süre kullandı,bu araba ile bir kez Gemliğe gidip geldik ben yolcu koltugundaydım.Çok kötü bir tecrübe oldu :) hem güvensiz , ufacıksın kimse seni sallamıyor, hem de o motorun gürültüsünden var ya arabanın içinde ne konustugumuzu anlamıyorduk...o derece yani :)

Hayırlısı Artık, yakında seni BIS Ustası ararken görmeyelim de

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ya ne bısı aksel ablanın hevesını gecır bence 2 sılındır lı oo burdan yalovaya bıle gıdemesıın polıs cevırse 2 sılındırın sehır ıcınde cıkması yasak yersın cezayı bıss cezası ödersın allah muafaza oldugu yerden bırısı bı vursa zaten paket olur meaceraya gerek yok

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sende haklısın Aksel, ah keşke bir yerden ödünç bir bis bulup ablanı bindirebilsen o da vazgcecektir emin ol :) benim yegende vardı bir süre kullandı,bu araba ile bir kez Gemliğe gidip geldik ben yolcu koltugundaydım.Çok kötü bir tecrübe oldu :) hem güvensiz , ufacıksın kimse seni sallamıyor, hem de o motorun gürültüsünden var ya arabanın içinde ne konustugumuzu anlamıyorduk...o derece yani :)

Hayırlısı Artık, yakında seni BIS Ustası ararken görmeyelim de

Abi uzun yol yapmaz o kısa mesafe her gün 5-6 km gidip gelecek clio var uzun yol için ablamı götürüp getirsin yeter :) Parça sıkıntısı var diye biliyordum ama bir yer öğrendim orda her parçası varmış. Bakalım akşam caydırmaya çalışıcam ama yok illana Bİs derse alıcaz artık.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Aksel abi parça sorunu olmaz bence. Zaten onu 1 saate biz söker,parçalarız. Sonra bi daha toplarız. :D Ama Uno daha güzel. Bende Şahinden vazgeçtim Uno almam istiyorum 60S veya 70s. :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak Uno lara iyi bak, paslaşalım bu konuda, ben de yakın gelecekte Uno vb kucuk araç bakacagım

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Burak Uno lara iyi bak, paslaşalım bu konuda, ben de yakın gelecekte Uno vb kucuk araç bakacagım
abı bırtane uno vardı benım arabadan yenı duruyodu o kadar superdı kavun ıcı regı garaj arabasıydı tup bıle takılmamıştı 2001 model uno 70 s enjeksıyonluydu superdı ya 8750 satıldı :)

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bırtane uno vardı benım arabadan yenı duruyodu o kadar superdı kavın ıcı regı garaj arabasıydı tup bıle takılmamıştı 2001 model uno 70 s enjeksıyonluydu superdı ya 8750 satıldı :)

Kaçmış harbiden, fiyat güzelmiş,

Ben sahibinden de bir Uno sorfu yapayım bakalım

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksel abi parça sorunu olmaz bence. Zaten onu 1 saate biz söker,parçalarız. Sonra bi daha toplarız. :D Ama Uno daha güzel. Bende Şahinden vazgeçtim Uno almam istiyorum 60S veya 70s. :D

Kardeşim bizim bütçede kısıtlı max 2500 lira o yüzden uno bakmıyorum yoksa aklımda onlarda şimdilik tek çözüm BİS :D