bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
onun ıcın senetle ugrasmıycan al gulum ver gulum hep stres sıkıntı:(

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rehinleme 300 tl tutar meblayım bilmedigim için bişey diyemicem ona görede masrafı var tebligat yaparsan 15 gün geri gelmesi ve dosya kesinleşmesi alo posta yaparsa 20 tl ücret tabi tutuluyor aynı gün elinde olur ona görede rehinleme yaparsın yardımcı olabilecegim bişeyler olursa her zaman yardımcı olurum ... ;)

Son düzenleme:

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkürler bilgileriniz için. Avukatla görüştüm bana dediği tanıdık birine senetle borçlan seneti bana verin bende yakalamalı haciz yaptırayım dedi sorunu çözeriz ded araç Erikli civarında ama tam emin değilim nerde olduğunu olmadı bir hafta sonu dolaşacağım sokak sokak. Galericiye ilk kez araba sattım buda son olur artık.

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah Burak abi üç kağıtçı dolandırıcı dolmuş ülke güvenmeyeceksin kimseye bu devride :(

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın Bursa ...
Ne diyorsunuz Ertuğrul Hoca istifa falan diyorlar Beşiktaş maçından sonra istifa edermi?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın Bursa ...
Ne diyorsunuz Ertuğrul Hoca istifa falan diyorlar Beşiktaş maçından sonra istifa edermi?

Bence şimdi istifa anlamsız olur, şahsi kanaatim tabi.Şampiyonlar Liginde başarısızlık sadece hocanın kabahati değil, ortak bir kusur var bence.Üstelik takımın ilk Şampiyonlar Ligi tecrübesi....Tam düzen oturmuşken hoca değişikliği takıma hiç iyi gelmez....Bence ligin sonunu görüp öyle karar vermek lazım.Ertugrul Hoca şimdi giderse tam Saman Alevi gibi olacak, parladı ve söndü....