Bir Daha OPEL mi.? ASLA....!!!!!!!!!!!

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bir Daha OPEL mi.? ASLA....!!!!!!!!!!!

֜zülmüş olduğum konu  KOSKOCA OPEL benim gibi bir müşteriyi küstürüp sonunda bu duruma düştü ya...!!!!!!!!!!!!! İnanın OPEl adına üzülüyorum...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emsal teşkil etmesi açısından elinizde karar örneği zaten vardır ..saklar ve forumda benzer sıkıntıyı yaşayan arkadaş olursa paylaşırsanız sevinirim ayrıca..  thnxx

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim vermiş olduğum savaş yalnızca kendim için değildi...Herkes içindi....  OPEL  Garanti olaylarını düzeltmeden bu sorunları yaşıyacağımı bile bile bir daha OPEL'den  sıfır araç almayacağım...
Bu yüzden geçen hafta kardeşime bir GOLF sipariş verdik...Bu olumsuzluğu yaşamasaydım..Seçeceğimiz araç yine OPEL olacaktı...

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
emsal teşkil etmesi açısından elinizde karar örneği zaten vardır ..saklar ve forumda benzer sıkıntıyı yaşayan arkadaş olursa paylaşırsanız sevinirim ayrıca..  thnxx
Karar ve değişim formu elimde  ...Amaç aracına güvenmiş olduğumuz firmanın Bize karşı sorumluluklarını yerine getirmesini sağlamak...

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ey sevgili OPEL Yöneticileri... Ben bu sorunu yaşarken  sorun  sebebiyle arabamdan nefret eder hale geldim...Oysa ki arabamı almadan önce ilk gördüğümde  başka hiçbir arabayı beğenmeyerek aracınızı tercih etmiştim... Küçücük bir sorun sebebiyle  bir müşterinizi kaybettiniz...Ne tezattır ki  bir yandan müşteri kazanmak için vermiş olduğunuz  trilyonluk reklam giderleri...Bir taraftan da  3 kuruş için kaçırdığınız  elinizdeki  hazır müşteriler.....Bunun değerlendirmesi  tarafınızdan  yapılıyordur  inşallah....!!!!!!!!!!! Aracımı  3 sene daha kullanmak zorundayım...ևünkü özürlü aracı...!!!!!! Yoksa  size birşeyleri anlatabilmek için  hemen  satardım.............. !!!!!!!!!!!!!!!

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence OPEL'in bu politikası  yetkili servisleri de zor durumda bırakıyor...Bu konuda yetkili servislerin ilgili departmanlarının bu şikayetleri sonuç getirecek şekilde OPEL'e iletmeleri gerekiyor..
Sonuçta bu şekilde bir politika kendileri için de müşteri kaybına sebeb oluyor... Aslında anlatılması ve çözülmesi gereken çok sorun var ama..!!!!!

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle OPEL'in Artı Garanti olayında Ya sigorta firmasını devreden çıkarması gerekiyor... Ya da  Normal Garanti koşullarının devamı olacak şekilde poliçe düzenletmesi gerekiyor...Böyle olursa müşteri sorun yaşamaz diye düşünüyorum...Bu konuda da tüm OPEL müşterilerinin OPEL'e baskı yapması gerektiğini düşünüyorum... Müşteri baskısını da bir yana bırakın  OPEL'in bu kararı kendisinin vermesinin de daha sağlıklı olacağını düşünüyorum...Buraya yazıyoruz çiziyoruz  ama inşallah karşılık bulur...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hiç bir şeyin karşışık bulduğu yok arkadaşım ben yasadıgım sorun ıcın almanyayla da görüştüm sözde halledıceklerını soyledıler ama almanya Tr farketmıyormus opel her yerde opel sonuc yıne aynı oldu ve değişim yapamayacaklarını söyledıler(direksıyon)

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Hiç bir şeyin karşışık bulduğu yok arkadaşım ben yasadıgım sorun ıcın almanyayla da görüştüm sözde halledıceklerını soyledıler ama almanya Tr farketmıyormus opel her yerde opel sonuc yıne aynı oldu ve değişim yapamayacaklarını söyledıler(direksıyon)
Sorun nedir tam olarak bilmiyorum ama davanda haklı isen  sonuna kadar git...!!!Burası Türkiye...Tüketici ile ilgili kanunlar bizleri korumuş olsa bu hallere düşmeyiz ama.....Zaten bu devlet değil mi vatandaşını güçlüye düzdüren.....Hepsinin Allah belasını versin... Kim ki HAK yolundan ayrıla...Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın itlerin....Biz vatandaşlar deve kuşu gibi kafamızı kumun içine sokup kıçımızı açıkta bırakırsak  miken çok olur....Herkese hayırlı günler dileğiyle....