Bayram tatili için Mersinee....

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
14 Kasımda mersindeyim bir hafta duracagım nereye gıdılır neler yapılır

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 side ben mersindeyim muhtemeln 19 u dönecem abi, Mersin'de pozcu hareketlidir forum mersinin olduğu bölge orada kushimato caddesi var cafelerin olduğu yerler sahil yolunda atatürk parkı var çay bahceleri çarsıda güzel tantunı ve cezeryeciler var erdemli tarafında incekum ve kızkulesi gidlebilecek yerler ;)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 side ben mersindeyim muhtemeln 19 u dönecem abi, Mersin'de pozcu hareketlidir forum mersinin olduğu bölge orada kushimato caddesi var cafelerin olduğu yerler sahil yolunda atatürk parkı var çay bahceleri çarsıda güzel tantunı ve cezeryeciler var erdemli tarafında incekum ve kızkulesi gidlebilecek yerler ;)

Vay burak sendemı gıdıyorsun:D
pozcuyu bilirim ama uzun zaman oldu gıtmeyelı Forum mersını duydum akmerkezın bes katıymıs dogrusu merak edıyorum ataturk parkınıda bılıyorum amcamlardan duyduguma gore son yıllarca cok gelısmıs mersın 52 katı gordugumde cok etkılenmıstım cennet cehennem tarafına kız kulesıne gıdecegım bır zamnalar yuzerek gıdıyordum sımdı soguk olur gıdememde:sorry::sorry:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
taşucu güzeldir

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay önce Mersindeydim, sehiriçinde pekçok yol kazılı idi, trafik çok yogundu, mümkün oldugunca sahil yolunu kullanmak iyi olur