Vectra C Kalorifer Sorunu

tayfuny1

Kayıtlı Kullanıcı
19-Çorum
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar
2004 Vectra C aracımda Kaloriferde sorun var, sorunum şu; araç 0 derecenin altında kalorifer verimli çalışmıyor
Ayaklar hiç ısınmıyor gögüsten sadece sıcak hava geliyor hem yukarı hem aşağı hem göğüse verdiğim zaman hava buz gibi geliyor, arka ayaklara hiç bir şekilde sıcak üflemiyor, yönlendirmelerin hepsi düzgün çalışıyor gibi nereye verirsem hava ordan geliyor ancak gögüs hariç her yerden soğuk geliyor ancak hava 1-2 derece ve üstü olursa sorun yaşamıyorum heryer sıcacık oluyor hararet devamlı 85derece yaz kış termostadda bır sorun yok gibi ustaya gösterdim göğüsten hava sıcak geliyor alttanda az sıcak geliyor normal bu kadar ısınır diyo petek temizletmiştim geçen sene, 120km yol yapıyorum günlük soğuktan heryerimiz uyuşuyor göğüsten gelen sıcaklık arabayı ısıtmaya yetmıyor bugünlerde hava -10, -15 civarı ustalar net birşey söylemediği için ne yapacagımı bilemiyorum bir yol gösteren olursa çok sevinirim birde kalorifer peteği gögüs sökülmeden değişirmi öneriler için şimdiden teşekkür ederim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Benim öngörüm kalorifer peteğinizde tıkanıklık mevcut, petek tamamen ısınmadığı için malesef bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: tayfuny1

tayfuny1

Kayıtlı Kullanıcı
19-Çorum
Siteyi ziyaret et