Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

evo link' Alıntı:
Sizler orhinal menu kullandiniz bilmiyorum menuye girdiginizde saat tarih dil ve benzeri ayarlari yapabiliyorsunuz bu cyclone yine ayni sekilde mi?
Ayni şekilde
Saati vs aracin menusunden ayarliyorsunuz

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan beyin yöntemi tutmaz ise benim içinde necvox yolu gözükecek gibi duruyor

Bu arada daha cihazı görmedim ama videosunu seyrettiğim kadarıyla menüler böyle bir cihaz için basit olmuş cyclone bu konuda bence bir adım önde duruyor.

Bugün egemi yine zarara soktum  kahka536  okkk birde fabrikadan arka kapıdan gelen ses için bir kişi gelecek ödediğim hiç bir paraya acımam ama hata yakalarsam afetmem  general_Applause

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla hiç bir şeyi kötülemek istemem ama necvoxla ilgili çok sorun yaşıyorum bilgilerinize... öncelikle cd sıkışması (adam gibi montaj yapmadıkları için ) sonra geri görüş kamerası bozuldu değişti, şimdi de necvox komple çöktü ve hiçbir eğlence sistemi çalışmıyor nedeni canbus mış artık ankaraya gidince tam öğrenecem. ayrıca sürekli sinyal sesleri kemer uyarısı gibi sesli ikazlarda bazen bozukluk yapabiliyor (tam ötmeye başlarken bir anda kesiliyor sonra yolun yarısında bir anda tekrardan ötmeye başlıyor koltuktaki ağırlık kalkmasa bile). Bu yaşadıklarım sadece benim aracımda oluyor olabilir size tavsiyem montajı iyi bilen birine yaptırın başında bulunun ayrıca necvox sadece malzemeleri istanbuldan gönderiyor yani istanbul dışında bir yerdeyseniz öncelikle cihazınızın bozuk bölümünü istanbula gönderiyorlar istanbulda kontrol edilip tekrar size yenisi gönderiliyor bu ankarada da böyle oluyor inceleyin derim.ben canbus olayında bayağı bir telefon görüşmesi yaptım bozukluğun canbustan kaynaklandığını anladıkları için ankaraya direk yenisini göndertmeye ikna ettim (bozuk olanını göndermeden önce) anca bu şekilde halledebilirsiniz. Necvox çalışırken ki durumunu sorarsanız bence gayet iyi bir makina ses çıkışları falan iyi ama cycolone a daha iyi diyorlar orasını bilemem.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Snbatigol1907
Butun soyledikleriniz cogu necvox ta mevcut. 

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

coğu necvox bu sorunlarla uğraşıo demek istediniz heralde de mi bülent bey öyleyse eğer gerçekten büyük sorun hele yakınınızda servis yoksa...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
coğu necvox bu sorunlarla uğraşıo demek istediniz heralde de mi bülent bey öyleyse eğer gerçekten büyük sorun hele yakınınızda servis yoksa...

Ankaraya gidiş geliş yakıt parasını da iste ֖zhan Bey. Keyfimizden gitmiyoruz ya durup dururken.  31agryyy

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende kemer ikazı ötmez nede olsa kemer apartı var :) en fazla ötse ötse kapı açık ikazı olur

biz cyclone dan iyi sorunsuz diye düşünürken necvox kullananların dertleri fazlaymış

ww da zenec diye bir markanın ürünü var gördüğüm en iyi cihazlardan biri biraz parası tuzlu ama sonuna kadar hak ediyor araç ile %100 uyum sağlayıyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evo link' Alıntı:
bende kemer ikazı ötmez nede olsa kemer apartı var :) en fazla ötse ötse kapı açık ikazı olur

biz cyclone dan iyi sorunsuz diye düşünürken necvox kullananların dertleri fazlaymış

ww da zenec diye bir markanın ürünü var gördüğüm en iyi cihazlardan biri biraz parası tuzlu ama sonuna kadar hak ediyor araç ile %100 uyum sağlayıyor
Necvox ta ön ve arka park sensör sesleride karişıyor

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

saygılar diliyorum zırıltı daha iyimiş en sevmediğim ses onlar bakalım benim cyclone bir kaç güne müdahale edilecek sonucu buraya yazarım.