Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

benim aracımda orjinal bluetooth olmadığı için bilmiyorum ama kendi bluetooth arayüzü telefondan direk almıyor rehberi ama birşekilde senkronize edilebiliyor o zaman çıkıyor arayan birde kendi rehberi var oraya direk de kayıt yapılabiliyordu sanırım o zaman da çıkıyor olması lazım ama tabi bunla kim uğraşır onu bilemem ama arayan numarayı gösteriyor

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

yeni modellerde orjinal sistemden giç birşey kullanılmıyor cd 400 cd 500 den hiç bir şey kalmıyor yani eski sistemde bu vardı

skywalker1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PysCo link' Alıntı:
yeni modellerde orjinal sistemden giç birşey kullanılmıyor cd 400 cd 500 den hiç bir şey kalmıyor yani eski sistemde bu vardı

sayın PsyCo, acaba yeni sistemle ilgili deetaylı inceleme yapabileceğimiz bir internet sitesi ya da.pdf dosyası paylaşabilir misiniz?
özellikle görünüş (menü, ikonlar, yazı tipleri) ve sistem özelliklerini görmek istiyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skywalker link' Alıntı:
sayın PsyCo, acaba yeni sistemle ilgili deetaylı inceleme yapabileceğimiz bir internet sitesi ya da.pdf dosyası paylaşabilir misiniz?
özellikle görünüş (menü, ikonlar, yazı tipleri) ve sistem özelliklerini görmek istiyorum.
Burdan izleyebilirsiniz
http://m.youtube.com/watch?v=EN58JYDKgZM

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımda cyclone marka cihaz takılı ve bir çok sorun yaşıyorum cyclone bölümünde de sorunlarla ilgili bir konu açtım.

necvox cihazı kendi yazılımını kullandığından bahsediliyor bu nedenle de cyclone da yaşadığım şikayetlerinin hiçbirisinin olmadığı söyleniyor fakat kendi yazılımını kullandığı için klima menüsü ve araç menülerine ulaşmanın zor olduğundan bahsediliyor bu konuda bilgilerinizi bekliyorum

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evo link' Alıntı:
benim aracımda cyclone marka cihaz takılı ve bir çok sorun yaşıyorum cyclone bölümünde de sorunlarla ilgili bir konu açtım.

necvox cihazı kendi yazılımını kullandığından bahsediliyor bu nedenle de cyclone da yaşadığım şikayetlerinin hiçbirisinin olmadığı söyleniyor fakat kendi yazılımını kullandığı için klima menüsü ve araç menülerine ulaşmanın zor olduğundan bahsediliyor bu konuda bilgilerinizi bekliyorum

Cyclone aracın menü ve özelliklerini tamamen aynı şekilde kullanırken Necvox'ta biraz farklılıklar söz konusu.

Mesela Cyclone'da şarkı seçimini eskisi gibi büyük yuvarlak tuş ile gerçekleştirebiliyorken, Necvox'ta bu tuş şarkıyı ileri geri sarmaya yarıyor.

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
Cyclone aracın menü ve özelliklerini tamamen aynı şekilde kullanırken Necvox'ta biraz farklılıklar söz konusu.

Mesela Cyclone'da şarkı seçimini eskisi gibi büyük yuvarlak tuş ile gerçekleştirebiliyorken, Necvox'ta bu tuş şarkıyı ileri geri sarmaya yarıyor.

büyük tuş o kadar sorun değil klima menüsü ne gibi değişiklik var.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evo link' Alıntı:
büyük tuş o kadar sorun değil klima menüsü ne gibi değişiklik var.

Klima kullanımında herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Sadece görselliği farklı ama eski tuşlar ve menü özellikleri aynı şekilde kullanılabiliyor.

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Me®t link' Alıntı:
Klima kullanımında herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Sadece görselliği farklı ama eski tuşlar ve menü özellikleri aynı şekilde kullanılabiliyor.

Sizler orhinal menu kullandiniz bilmiyorum menuye girdiginizde saat tarih dil ve benzeri ayarlari yapabiliyorsunuz bu cyclone yine ayni sekilde mi?