Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

ea452

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

Necvox firması ile görüştüm android işlemcili cihaz bir kaç aya kadar gelir dediler. Ayrıca aracın teyp kısmı kalıyor sadece ekran değişiyor, şu anda volkwagenlerde kullanıyorlar. Firmadan Tarkan bey ile görüştüm kendi arabasında kullanıyormuş ve memnunmuş.

C

cureshot

Bilgi Girilmemiş

Opel Astra J Android...
Wince Fiyatına...

Moderatör Edit

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

erdem link' Alıntı:
dosyalar:
30012011502.jpg

oyun:
30012011504.jpg

tarih/saat ve sistem ayarları:
30012011507.jpg
Aynı Ürün Bendede Var Arabyı Yeni Aldım Ama Şu Televizyon Olayını Çözemedim KArıncalı Çıkıyor Anten Bağlantısı Anteni Herşeyi Var Başka Frekansamı geçiş yağtım acaba Yardımcı olursanız sevinirim ayar için...

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne kadara aldınız Necvox'u?
Adroidd3 3 boyutlu oyunlar oynayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• IMG_20130829_181523 - Kopya.jpg
    IMG_20130829_181523 - Kopya.jpg
    27.2 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG_20130829_180815.jpg
    IMG_20130829_180815.jpg
    48.4 KB · Görüntüleme: 122

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Tv izleyemiyorum yardim karincali ekran geliyo antenmi bozuk acep nasil degistirilir bu anten

yeovil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox Platinum kulanıyorum 6-7 aydan sonra ilk sorunumla karşılaştım  ses var görüntü yok ekranda ( sürerken izlemeyiniz )diye uyarı çıkıyor ...araba duruken ekran geliyor bu durumla karşılaşan var mı ??

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeovil link' Alıntı:
Necvox Platinum kulanıyorum 6-7 aydan sonra ilk sorunumla karşılaştım  ses var görüntü yok ekranda ( sürerken izlemeyiniz )diye uyarı çıkıyor ...araba duruken ekran geliyor bu durumla karşılaşan var mı ??
merhabalar. aslında bu yaşadığınız durum bir problem değil. güvenlik zaafiyeti olmaması açışından bir önlem. herhangi bir güncelleme yada cihazın ayarlarında son zamanlarda bir değişiklik yaptınızmı. bu özellik bazı marka ve model cihazlarda aktif yada deaktif edilebiliyor. sizinkide tahminimce bu şekilde olmuş olabilir. saygılar...

yeovil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herhangi bi güncelleme veya oynama olmadı cihazda..sorunsuz şekilde çalişiyordu  ..belki güleceksiniz ama yinede yazayım ((havalar soğudu buzlanma kar olduğundan güvenlik açısından ekrana bakmayı engelliyor diye düşündüm ama teknoloji bu kadar geliştimi :))  forumda aynı durumla karşılaşan var mı diye merak etmiştim bir bilen olarak servise danışacaz artık

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

yeovil link' Alıntı:
herhangi bi güncelleme veya oynama olmadı cihazda..sorunsuz şekilde çalişiyordu  ..belki güleceksiniz ama yinede yazayım ((havalar soğudu buzlanma kar olduğundan güvenlik açısından ekrana bakmayı engelliyor diye düşündüm ama teknoloji bu kadar geliştimi :))  forumda aynı durumla karşılaşan var mı diye merak etmiştim bir bilen olarak servise danışacaz artık
Tam hatirlamiyorum ama deneyin olmazsa araca bakar tekrar yazarim. Ayarlar kisminda genel ayarlar olmasi lazim. Orada fren tespit diye bir secenek var. O secenegi degistirmeniz gerekir.