Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

skywalker link' Alıntı:
arkadaşlar, size birşey sormak istiyorum;

yeni aldığım aracımda cd300 ses sistemi var, necvox almayı düşünüyorum,

acaba necvox hem kendi ekranını hem cd300'ünkünü ortak mı kullanıyor yoksa cd300'ün ekranı tamamen devre dışı mı kalıyor?

Cd 400 olan araçlara Necvox takıldığında Cd 400 e ait ekranı Necvox'un arkasına konumlandırıp ikisini de kullanıyorlar.

Çok yüksek ihtimalle cd 300 sistemi olan araçlar içinde bu uygulama geçerli olur.

Çünkü bildiğim kadarı ile Cd 400 olan araçlara şu Necvox'u takıyoruz, Cd 300 olan araçlara ise bu Necvox'u takıyoruz diye bir seçenek yok.

Cihaz aynı olunca çalışma prensibi de aynı olur diye düşünüyorum.

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Cd 400 olan araçlara Necvox takıldığında Cd 400 e ait ekranı Necvox'un arkasına konumlandırıp ikisini de kullanıyorlar.

Çok yüksek ihtimalle cd 300 sistemi olan araçlar içinde bu uygulama geçerli olur.

Çünkü bildiğim kadarı ile Cd 400 olan araçlara şu Necvox'u takıyoruz, Cd 300 olan araçlara ise bu Necvox'u takıyoruz diye bir seçenek yok.

Cihaz aynı olunca çalışma prensibi de aynı olur diye düşünüyorum.

Ben tam olarak anlayamadım bu durumu, yani cd400'ün grafik bilgi ekranı araçtan çıkartılmıyor mu içinde mi kalıyor nasıl oluyor tam olarak açıklar mısın?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alp___ link' Alıntı:
Ben tam olarak anlayamadım bu durumu, yani cd400'ün grafik bilgi ekranı araçtan çıkartılmıyor mu içinde mi kalıyor nasıl oluyor tam olarak açıklar mısın?

Cd 400 ün ekranı araçta aynı şekilde bağlı olarak kalıyor.

Takılan Necvox'un ekranının hemen arkasındaki boşluğa saklanıyor.

Nedeni de araç cd 400 ekranını kullanmaya zorunlu çünkü necvox tarzındaki cihazlar yanlış bilmiyorsam aux üzerinden araca bağlanıyor. Ana ekran olarak araca adapte edilmiyor.

Yani araç cd 400 ekranını ana ekran olarak kullanmaya devam ederken Necvox'u aux a bağlanmış bir cihaz olarak algılıyor. Bunun içinde cd 400 ün işlevselliğini koruması gerekiyor.

skywalker1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox'un son versiyonunu (sanırım 9833HD) alan bir arkadaşımız varsa, cihazın resmini ve menü görüntülerini paylaşabilir mi rica etsem? teşekkürler

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skywalker link' Alıntı:
arkadaşlar, size birşey sormak istiyorum;
yeni aldığım aracımda cd300 ses sistemi var, necvox almayı düşünüyorum,
acaba necvox hem kendi ekranını hem cd300'ünkünü ortak mı kullanıyor yoksa cd300'ün ekranı tamamen devre dışı mı kalıyor?
kısaca devre dışı kalmıyor, necvox ile aynı anda aktif
ve cd 300 ekranın arkasında bir yerde içeride kalıyor

skywalker1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
kısaca devre dışı kalmıyor, necvox ile aynı anda aktif
ve cd 300 ekranın arkasında bir yerde içeride kalıyor

teşekkürler Hakan Bey, o zaman yanlış anlamdıysam konunun ilk sayfasındaki resimde olduğu gibi saat, tarih ve klima bilgileri için yine cd400/cd300'ün ekranı kullanılıyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skywalker link' Alıntı:
teşekkürler Hakan Bey, o zaman yanlış anlamdıysam konunun ilk sayfasındaki resimde olduğu gibi saat, tarih ve klima bilgileri için yine cd400/cd300'ün ekranı kullanılıyor.
evet aynen dediğiniz gibi
sistemler ile ilgili videolarımız mevcut orada ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox kotu yanı
ortadakı buyuk tusa basarak album ve sarkı arama yapılmaması
cyclone da oyle degıl aynen cd400 dekı gıbı kullanılıyor

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvox başka sistem kullanıyor artık yani cd400 ve cd300 içerde kalmıyor bildiğim kadarıyla komple değişiyor yani cd400 vs nin bütün özellikleri kayboluyor onun yerine necvox un sistemi geliyor ama yine dış sıcaklık klima ayarları vs var bendeki necvox şuan cyclone un sattığı sistem , cyclone hala aynı sistemi satıyor ve bunda cd400 içerde kalıyor ve araçla tam uyumlu cd400 ün kendi cd arayüzü dışında herşey çalışıyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
necvox başka sistem kullanıyor artık yani cd400 ve cd300 içerde kalmıyor bildiğim kadarıyla komple değişiyor yani cd400 vs nin bütün özellikleri kayboluyor onun yerine necvox un sistemi geliyor ama yine dış sıcaklık klima ayarları vs var bendeki necvox şuan cyclone un sattığı sistem , cyclone hala aynı sistemi satıyor ve bunda cd400 içerde kalıyor ve araçla tam uyumlu cd400 ün kendi cd arayüzü dışında herşey çalışıyor
Daha ıyı degılmı orjınal herseyı kullanmak
pekı bluetooth aramalarında arayanın ısmı ekranda cıkyomu necvox ta oda yok sadece  numarası cıkıyor