Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

noproblem91 link' Alıntı:
Abi geçenlerde Ostimde bi yere sordum 1600 tl ye necvox takarım dedi en son çıkan galiba. İnt.e girebiliyorsun dedi. Eğer isteyen olursa montaj hariç ücretini sorabilirim. Kendiniz montajını hallettirebilirseniz.

Servise de sormak lazım onlar takmayınca arabanın orasını burasını garantiden çıkartıyorlar mı diye. Servis bu, sağı solu belli olmaz. :)

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
Servise de sormak lazım onlar takmayınca arabanın orasını burasını garantiden çıkartıyorlar mı diye. Servis bu, sağı solu belli olmaz. :)
Acaba cihazı kendimiz alsak servis montajını yapar mı?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
Acaba cihazı kendimiz alsak servis montajını yapar mı?

Aslında serviste de yine Necvox'un elemanları gelip takıyor galiba ama tam bilmiyorum açıkçası. Taktıranlardan birine soralım en iyisi. :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Aslında serviste de yine Necvox'un elemanları gelip takıyor galiba ama tam bilmiyorum açıkçası. Taktıranlardan birine soralım en iyisi. :)
Doğan ben Aydın surtaş opel servisinde taktırdım geçen sene orada servis elemanları takmıştı sordum necvox tan gelmiyeceklermi diye yok dediler servis elemanlarına eğitim verilmiş necvox için.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Doğan ben Aydın surtaş opel servisinde taktırdım geçen sene orada servis elemanları takmıştı sordum necvox tan gelmiyeceklermi diye yok dediler servis elemanlarına eğitim verilmiş necvox için.
yaşanılan yerle ilgili olabilir istanbul da her şartta necvox elemanları geliyor yani servise gittiğinizde necvoxla ilgili birşey varsa bakmıyorlar bile necvox elemanlarından da randevu almak lazımki aynı zamanda serviste olsunlar ve servis takmaz dışardan alınanı taksada ya garanti vermez yada 300 tl falan işçilik ister aynı paraya gelir

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Evet böylece hem doğru hem yanlış bildiğim ortaya çıktı, dengeli bilgi arşivimden dolayı kendimi kutluyorum. (:)

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba. bu radar olan noktaları uyaran bi dosya varmış (speedcam) bunu deneyen varmı işe yarıyor mu acaba?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xisunknown link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. bu radar olan noktaları uyaran bi dosya varmış (speedcam) bunu deneyen varmı işe yarıyor mu acaba?

Program olarak soruyorsanız çok başarılı.

Arkadaşım Necvox'ta değil ama daha farklı bir cihazda bu programı kullanıyor.

Radar yada EDS kameralarına gelmeden belli bir mesafe önce (yanılmıyorsam 1 km) sesli olarak yada ekranda uyarı olarak uyarma moduda var.

Program ne kadar günceldir, kameraların % kaçını kapsar bilgim yok ama önceden uyarma olayı çok başarılı. Cezaların önüne geçebilir.  greatt

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eds kameralarını hemen hemen hatasız gösteriyor ben de
ama radarlar şaşabiliyor, çoğu zaman polisler aynı yerde radarı kurmadığı için sanırım
ama hep aynı yerde olan radarları görüyor eğer dosyalar güncel ise

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu cihazlar radarı tespit eden cihazlar değil onun için sorun yok sadece daha önce kaydedilmiş yerleri gösteriyor ha aklınıza yazmışsınız ha navigasyona aynı şey