Astra J Arka Kapı Sökmek

realdreamsss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi arka kapılara hoparlör takmak için arka kapıyı sökmeye çalıştım. Kapı kolunun altında torx20 vidalardan söktüm fakat cam açma düğmesinin altındaki vidaları sökemedim. Üstündeki plastikleri çıkaramadım.http://imageshack.com/a/img854/9904/54fc.jpg (Resim alıntıdır) resimdeki kapağı sökemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi arka kapılara hoparlör takmak için arka kapıyı sökmeye çalıştım. Kapı kolunun altında torx20 vidalardan söktüm fakat cam açma düğmesinin altındaki vidaları sökemedim. Üstündeki plastikleri çıkaramadım.http://imageshack.com/a/img854/9904/54fc.jpg (Resim alıntıdır) resimdeki kapağı sökemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

youtube da video bulma şansınız yüksek... astra j door trim şeklide aratın google da bişiler önerebilir görsellerden aratınca...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Mal senin olunca nazik nazik sökemiyorsun. Git bir kasapa tornavida ile parçayı yamultup, çizip çıkartır.

realdreamsss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
youtube da video bulma şansınız yüksek... astra j door trim şeklide aratın google da bişiler önerebilir görsellerden aratınca...
Maalesef bulamadım:( o üstündeki plastik parçayı gösteren bir video ya da resim bulamadım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:52 ----------

Mal senin olunca nazik nazik sökemiyorsun. Git bir kasapa tornavida ile parçayı yamultup, çizip çıkartır.

haklısınız belki de aşırı nazik davranıyorum araca fakat bu hoparlörü de takmam gerek :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sanırım işinize yarar.

u67sr.jpg

orkun00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tırnaklara dikkat et derim yinede kardes