Astra J Android cihaz satışı başlamıştır.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Android cihaz satışı başlamıştır.

Bu cihazın ekranı 800X480 olduğuna göre 480P bir ekrandır.Bir ekranın HD olabilmesi için 720P yada daha fazla olması (1080P Full HD gibi) olması gerekir.720P için çözünürlük oranı da 1280X720'dir.Daha önce de dediğim gibi 7inçlik bir ekranda 480P olan 800X480 ekran çözünürlüğü göze hoş ve de yeterli gelecektir.Efendim herkesin ortak dediğini ve isteğini yineliyorum:Cihazın videosunun paylaşımını buradan bekliyoruz.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cureshot link' Alıntı:
Yasaklasanız siz kaybedersiniz ben değil. Dışarıda 1700 liraya satıyorum cihazı, foruma özel 1400 liraya satıyorum.
Cihaz arızalandığında 1 ay değil, 5 gün beklersiniz, 5 gün sonra birebir cihaz değişimi yapılır.
Elimde 15 ayrı markanın 100 adet cihazı var. HEpsinden 2 tane olsa 200 tane cihaz var.

Tabiki talep olursa getireceğim, yeni ürün sonuçta. 1 tane getirdim sattım baktım sorun yok, bu forumda paylaştım, çünkü sorunsuz cihaz. 20 gün sonra da 2 tane getireceğim, sonra ise stok yapmaya başlayacağız.

Distribütörüz ve yasal ithalatçıyız.

Aynı şeyleri defalarca yazıyorum bu forumdaki ilişkiler ve insanlar garip. Hiç yazılanlara bakmadan yorum yapılıyor.

Konuyu yasaklayabilirsiniz.

Bu sizin dezavantajınızadır.

Kusura bakmayın söyledikleriniz çelişki dolu. Yazılanları okumama ile itham ederken kendi yazdıklarınızı kendiniz tekrar okuyunuz. Çelişki görmek isterseniz buyrun;

cureshot link' Alıntı:
Cihaz arızalandığında 1 ay değil, 5 gün beklersiniz, 5 gün sonra birebir cihaz değişimi yapılır.

cureshot link' Alıntı:
Tabiki talep olursa getireceğim, yeni ürün sonuçta. 1 tane getirdim sattım baktım sorun yok, bu forumda paylaştım, çünkü sorunsuz cihaz. 20 gün sonra da 2 tane getireceğim, sonra ise stok yapmaya başlayacağız.

Elinizde olmayan ürünün değişimini nasıl yapacaksınız 5 günde?

Biz burada söylemlerle değil, önümüzde olan, gördüklerimiz ile değerlendirme yapıyoruz. O yüzden şu an elinizde olan ürün sayısına, ne kadar sürede değişim yapabileceğinize bakarız. -Bireysel olarak sizi itham etmeden- mış mış mış da pış pış pış lara bakmıyoruz.

Sizi, biz kaybetmeyelim diye değil, merak eden arkadaşlarımız için yasaklamadık. Dışarıda 1700 liraya sattığınız cihazı hangi gerekçe ile burada 1400 liraya satışa çıkardınız? Sitede kimse sizi tanımıyor, yakın tanıdığımız dostumuz değilsiniz bu ikramın sebebi nedir? Bunlar söylem. Burada siz kendi ticari çıkarınızı doğal olarak gözetiyorsunuz. Buna itirazımız yok ama ben sizin için neredeyse aldığım fiyata veriyorum edebiyatı gereksiz ve saçma. Şunu da unutmamalısınız burası en büyük astra takip forumu. Burada adı geçen ürün iyi olarak lanse edilirse ürün kazanır, kötü lanse edilirse kaybeder.

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da serviste takılan cihazla bu cihazın fiyat kıyaslamasının yapılması. Seviste takılan cihaza servis araçta oluşabilecek sıkıntılar için garanti veriyor. Bu cihazda böyle bir sorun yaşanırsa araç hangi yaşta olursa olsun garantiden faydalanamayacak. Garantinin kalkması bile sözkonusu.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaş adam sanki kartel, satmazsan satma elbet birileri getirtecek bu ürünü. hatta şimdi Esse Grup'a mail atacağım bu ürün için. bide tehdit gibi cümleler var. ürünü sırf bu forum için getirtip inceleme yap diyor şeytan  evil_Daemon "ithalatçının, distürübitorün" yapamadığını yap.

insanlar 10-15 model ürün getirdi diye hemen kendilerini kartel ilan ediyorlar sinir oluyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cureshot link' Alıntı:
Yasaklasanız siz kaybedersiniz ben değil. Dışarıda 1700 liraya satıyorum cihazı, foruma özel 1400 liraya satıyorum.
Elimde 15 ayrı markanın 100 adet cihazı var. HEpsinden 2 tane olsa 200 tane cihaz var.

Distribütörüz ve yasal ithalatçıyız.

Aynı şeyleri defalarca yazıyorum bu forumdaki ilişkiler ve insanlar garip. Hiç yazılanlara bakmadan yorum yapılıyor.

Konuyu yasaklayabilirsiniz.

Bu sizin dezavantajınızadır.

Sn. cureshot,

Mesajınızda yinelediğiniz üzere sürekli konuyu yasaklayabilirsiniz, siz kaybedersiniz diye belirtmişsiniz.
Bilmem farkında mısınız ama OpelsizAsla Türkiye'nin en büyük Astra J forumudur ve bizim sayemizde şuanda 2500'ü Astra J sahibi olan toplamda 4500 kişiye ürün tanıtımı yapıyorsunuz. Forumumuz Türkiye'de Astra J hakkında her türlü sorunun, cihazın ve uygulamanın referansı niteliğindedir ve ilk yorum, izlenim alınacak adrestir. Size forumda izin vermemizin tek nedeni ürün hakkında oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve üyelerimizin merakını giderebilmek. Ama gördük ki konuda istediğimiz şartlar oluşmadı ve başlık sadece sizin lehinize ürün satışı için şekillenme yolunda.

Bu nedenle şuandan itibaren sadece konunuz değil üyeliğiniz de kısmi olarak yasaklanmıştır.
Şuandan itibaren yeni konular açamaz, konulara cevap atamaz, özel mesajlar gönderemez veya anketlerde oy kullanamazsınız. Forumu sadece bilgi alma amaçlı kullanıp, konuları okuyabilirsiniz.

Sizin görüşünüze göre biz kaybeden taraf olmaya hazırız, o yüzden de şuandan itibaren ürün tanıtımı/satışı yapmayı düşünüyorsanız lütfen sponsorluk şartlarını öğrenmek ve sponsor olmak için forum yönetimimizle iletişime geçiniz.
İletişim Adresi: opelsizasla@gmail.com

Saygılarımızla
OpelsizAsla Yönetimi

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Samsung Galaxy S2 ekran çözünürlüğü 800X480'dir.1080 P video da çeker,1080 P yani 1920X1080 video da gösterir.Bu full HD video,800X480 ekranda,ekranın çözünürlüğü kadar özellikte görünür.Aynı video tüplü tv'de dahi görünür!Mesela ben ps3 'ü bir vakit 70 ekran tüplü tvde hem de 1080 P bir oyun olan Metal Gear Solid 4 oyununu oynamıştım.Bu android multimedia cihazdaki durum da budur.Topu topu 7 inç bir ekran zaten bu.HD videoları gösterebildiğine göre işlemcisi de tatminkar olacaktır diye iyimser düşünüyorum.Ama bu ürünün videosunu görmeden almak yada fazla yorumda bulunmak istemem.
İzlediginiz görüntü 800 e 480 olacaktır, HD degil.
Yani Samsung da dahil video HD de olsa siz HD izlemiyor olacaksınız.(ppi dan dolayı Samsung un görüntüsü cok daha iyi olacaktır, ekranın boyutu bunda en büyük farkı yaratır. 5 inç ile 7 inç arasında 800*480 cok ama cok farkeder) . Sonuçta her durumda downgrade olacaktır. Düzgün bir DVD film ile arasında bir fark göremezsiniz 800*480 ekranda.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bu cihazın ekranı 800X480 olduğuna göre 480P bir ekrandır.Bir ekranın HD olabilmesi için 720P yada daha fazla olması (1080P Full HD gibi) olması gerekir.720P için çözünürlük oranı da 1280X720'dir.Daha önce de dediğim gibi 7inçlik bir ekranda 480P olan 800X480 ekran çözünürlüğü göze hoş ve de yeterli gelecektir.Efendim herkesin ortak dediğini ve isteğini yineliyorum:Cihazın videosunun paylaşımını buradan bekliyoruz.
Bu mesajı görmeden diğer mesajı yazmıştım :) sen zaten açıklamışsın :)

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasaklandımı bu eleman şimdi içeriği nerden öğreneceğiz ? Daha pazarlık yapacaktık  walll

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ürüne bu kadar ilgi varken yasaklanması pek hoş olmadı bence. Tamam tabiki forum kurallarına aykırı ama gene de tekrar düşünülebilirdi bu kadar ilgi varken.

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forum yöneticilerine birkez daha teşekkür ederim. Yönetici arkadaş forum kurallarını anlatmış zaten. Kaç gündür sadece o var bu var şeklinde yorumları bulunmakta. Satıcı arkadaş herkesin beklediği araç üzerindeki çalışma videosunu ayrıntılı olarak paylaşacağında yasağın kalkacağını düşünüyorum.

Saygılarımla...

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bencede yasaklanması hiç hoş değil... sonuçta ürünün teknik verileri ortada isteyen alır istemeyen almaz. satan arkadaşda donanımhaber forumunda oldukça aktif birisi ben ordan tanıyor ve daha önce bu cihaz hakkında iletişime bile geçmiştim. tamam hd olayında pazarlamacı ayağı yapıyor bunu zaten biliyoruz.satın aldığımız cyclone,necvox bunlarda aynı taktikle satılıyor aynı bilgiler kutularında yazıyor. ama adam gelmiş ürün satıyor hemde bizim kullandığımız araç için. hemde herkesin beklediği android ve özel indirimli. daha ne olsun. bir sürü arkadaş indirimli alacakken bu muamele yüzünden pahalı alacaklar.