Astra J Android cihaz satışı başlamıştır.

pctuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günlerdir Android ürün arıyordum.

[img=663x600]http://www.resimyukleyin.net/images/46600893761263793476.jpg[/img]

Bu ürünü buldum. Şirket sahibini aradım ve bilgi aldım.

Ürün cuma ellerinde olacakmış. Cumadan sonra montaj yapılacakmış.

Ürün videosu paylaşmasını istedim. Montajdan sonra videoları paylaşacaklarını belirtti.

Android cihaz arayanlara duyrulur.

Önceden bu markadan taktıran varsa satış sonrası memnuniyet hakkında bilgi verebilir mi?

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Android cihaz satışı başlamıştır.

bekleyenlere hayırlı uğurlu olsun

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ciltin link' Alıntı:
Vay!!! Bu linki gördüğüme çok sevindim ya!  dancee şu aliexpress.com'dan daha önce 25 TL'lik küçük bir şey almıştım.Ptt kargoyla 15 günde falan gelmişti.Fiyatı da 519 dolarmış.944 TL falan yapıyor.  :-[ Güvenip alabilirim.Ama şimdi değil.Sonra benimsin. ;D Peki bu linkteki üründe geri görüş kamera sistemi paket içeriğinde var mı?Ben göremedim de.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Vay!!! Bu linki gördüğüme çok sevindim ya!  dancee şu aliexpress.com'dan daha önce 25 TL'lik küçük bir şey almıştım.Ptt kargoyla 15 günde falan gelmişti.Fiyatı da 519 dolarmış.944 TL falan yapıyor.  :-[ Güvenip alabilirim.Ama şimdi değil.Sonra benimsin. ;D Peki bu linkteki üründe geri görüş kamera sistemi paket içeriğinde var mı?Ben göremedim de.

Böyle bir ürünü yurt dışından almayı hiçbir zaman önermem. Cihazda herhangibir sorun olduğu zaman muhattap bulamıyorsunuz. Bence biraz fazla verip yurt içinden almak en mantıklısı...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yurt içi fiyatı suan 1500 TL serviste 3000 i bulur. Dışarıdan alınır ama gerçekten garantisiz ne işe yarar bilemiyorum.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Böyle bir ürünü yurt dışından almayı hiçbir zaman önermem. Cihazda herhangibir sorun olduğu zaman muhattap bulamıyorsunuz. Bence biraz fazla verip yurt içinden almak en mantıklısı...
Bu ürün bizde 1400,Çin'de 944.Getirtip taktırdık diyelim.Bir müddet sonra arıza çıktı.Yaptırdık diyelim.Kaç para masrafımız olur sizce?250 TL bile versek hala kardayız.Ben bu tür işlerle uğraşmayı severim.Araştırırım.Tabi ürün en baştan arızalı gelirse.. :-\ İşte beni de düşündüren tek şey o olur.Yalnız bu linki verilen ürünü satan satıcının %100 gibi güvenilirlik puanı var.Uzun lafın kısası ben bu üründen alacağım.Ama şimdi değil.Hem bekledikçe inşallah 800 TL'lere kadar düşer...

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliexpress deki ile aynı değil. ordakinin işlemcisi daha zayıf... taktıran çıksada incelesek... iyi bişeyse bende taktırıcam

ea452

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taktıran bir arkadaş videolarını koysa çok iyi olur. Acaba bu sistemde geri görüş kamerası olacakmı?

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Bu ürün bizde 1400,Çin'de 944.Getirtip taktırdık diyelim.Bir müddet sonra arıza çıktı.Yaptırdık diyelim.Kaç para masrafımız olur sizce?250 TL bile versek hala kardayız.Ben bu tür işlerle uğraşmayı severim.Araştırırım.Tabi ürün en baştan arızalı gelirse.. :-\ İşte beni de düşündüren tek şey o olur.Yalnız bu linki verilen ürünü satan satıcının %100 gibi güvenilirlik puanı var.Uzun lafın kısası ben bu üründen alacağım.Ama şimdi değil.Hem bekledikçe inşallah 800 TL'lere kadar düşer...

75€ geçtiği için ürünün fiyatının üzerine %20 vergi eklemeyi unutmayın.... gümrükten geçmesinin mümkünatı yok heleki o gümrükçü içinde tv olduğunuda anlarsa trt bandrolu de yapışacak o kaş para bilmiyorum. en iyi ihtimalle 519*1,2= 623 $ = 1100lira falan yapar. bence riske değmez.