>> ASTRA G YOL BİLGİSAYARI MONTAJI "Resimli Anlatım"

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir soru soracağım. şimdi benim aracımda pioneer teyp var ve direksiyondan kontrol sistemiyle kullanıyorum. şimdi normalde teybi açınca tarih siliniyor ve orda kanallar çıkıyor. benimkinde ise tarih siliniyor ve orası boş kalıyor. acaba tarihin silinmemesi için teyple ilgili uçları hiç bağlamasam yeterli olur mu yani 8-9-10-11 nolu uçları bağlamasam teyp açtığımda ekranda tarih ekranda sabit kalır mı

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
bir soru soracağım. şimdi benim aracımda pioneer teyp var ve direksiyondan kontrol sistemiyle kullanıyorum. şimdi normalde teybi açınca tarih siliniyor ve orda kanallar çıkıyor. benimkinde ise tarih siliniyor ve orası boş kalıyor. acaba tarihin silinmemesi için teyple ilgili uçları hiç bağlamasam yeterli olur mu yani 8-9-10-11 nolu uçları bağlamasam teyp açtığımda ekranda tarih ekranda sabit kalır mı

o uçlar zaten bağlı değil. Ekran datası üçüncü katta. sen pioneeri taktıgında üçüncü kat zaten boşta kalıyor. ekranda bişey gitmediği için boşta kalıyor.
Senin yapacağın teybi öne çekip pioneerin arkasındaki mavi remote control ucunu ayırman.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi peki silecek suyu sensörü motor suyu sıcaklık sensörü yağ sensörü gibi parçalarıda temin edip ekledin mi yoksa şaseledinmi ben bu parçaları bir türlü bulamıyorum mesela silecek suyu sensörü olsa iyi olurdu hani

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o uçlar zaten bağlı değil. Ekran datası üçüncü katta. sen pioneeri taktıgında üçüncü kat zaten boşta kalıyor. ekranda bişey gitmediği için boşta kalıyor.
Senin yapacağın teybi öne çekip pioneerin arkasındaki mavi remote control ucunu ayırman.

tamam ama o ucu sökünce bu sefer teybi açıp kapadığında teybin direksiyondaki kumanda ışıkları yanıp sönmüyor. birde saat ayar düğmeleri benim ekranımda yok nasıl yapacağız

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cengiz abi peki silecek suyu sensörü motor suyu sıcaklık sensörü yağ sensörü gibi parçalarıda temin edip ekledin mi yoksa şaseledinmi ben bu parçaları bir türlü bulamıyorum mesela silecek suyu sensörü olsa iyi olurdu hani

mevcut sisteme takamazsın sensörleri. silecek suyu için su deposu değişe
cek. motor su seviyesi içinde motor su deposu değişecek ve sensörü takılacak.yağ sensörü takmak içinde motor karteri sensörlü tip olması gerek..

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi arkadaşlar ben bütün bağlantıları yaptım fakat 2 tane sorum olacak.

1 - saat ve takvim ayarı nerden yapılacak? üstte 3 tane metal var. acaba onlar mı saat ayar düğmeleri? eğer onlarsa nasıl bir yöntemle bağlanmalılar

2. koluna üzerinde 3 adet kablo var. beyaz kırmızı ve kahverengi. ekrandada 2 adet kablo var. kahverengi kırmızı ve kahverengi beyaz. bunların hangilerini nasıl bağlayacağız ve boşta kalan koldaki kabloyu nereye bağlayacağız

opelim71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saat ve tarih ayarlarını ekranın üzerindeki üç metalden yapacaksınız. onlara kablo lehimleyin aşağı doğru sallandırın ilerde akü falan söktüğünüzde yani ekran ayarları sıfırlandığında konsolu sökmenize gerek kalmaz. kolun üzerindeki kabloya gelince kol üzerindeki kahverengi uç şaseye bağlayacaksınız ekran arkasında kahverengi uç var,kol daki kırmızı ucu ekran arkasındaki kahve kırmızıya, beyazı ise kahve beyaza bağlayacaksınız. kolay gelsin...

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir soru daha 27 nolu soketi ecuya bağlamazsam ne olur. bir sorun yaşar mıyım.

Son düzenleme: