>> ASTRA G YOL BİLGİSAYARI MONTAJI "Resimli Anlatım"

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey yap boz gibi söküyosunuz astrayı valla.helal olsun.

hasan06930

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl altta benim araç astra cd bu ekranı takınca nasıl ayarlayacağım eskisinde ekranın sağ tarafında idi teşekkürler

colombo_1986

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi ben sana bişe sorcam abi.astra g aracımın kendi led lambalarını begenmiyorum.sitede bazılarının yol bilgisayarı gösterge ışıkları konsol ışıkları ve küllüklerindeki ışıklar cok hoş yanıyo.benimkiler turuncu yanıyo ve ben bunu begenmiyorum.hatta benim küllükte hiç ışık yok.bunları değiştirmek istiyorum.sende bunu değiştirmek için bi grafik varmı böyle resimli anlatabilecegin bişey varmı

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey yapmış olduğunuz bireysel çalışmanızın paylaşımı ve yardım severliğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni paylaşımlar veya bu paylaşımlara yardımcı olmaktan onur duyarım. Benimde bir kaç projem mevcut size bahsettiğim konu üzerindeki çalışmam bittiğinde demo sunu sizinle paylaşmak istiyorum.

Aracım ın fotoğraflarınıda kısa bir zamanda ekleyeceğim yapıtınızla onure olmanız için Mokia imzalı..

Saygılar

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Teşekkür ederim oğuzhan çalışmanın çok ilği çekeceğine eminim.

piriulutan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizden bir şey rica edeceğim şu bağlantı şeması var resimlerinizde onu burdan bir ekleyebilirmisiniz montaj yaparken lazım olacak sanırım