astra g 2001 benzinde düşük devir gaz yememe

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 model astra g otomatik edition lpg li aracım var.Sorunum benzinde araç gaz verdiğimde ilk kalkışta ve sonrasında 3 bin devirde 4-5 saniye takılı kalıp sonra normal devrine ulaşıyor.LPG de sorun yok.
yapılan işlemler
1.enjektör kontrolu-ateşleme bobin-buji
2.benzin pompası-yakıt filtre
3.gaz kelebeği-egr valfi-katalitik konvaktör arıza vermiyor..

sorun bulunamdı.Bir ara düzeldi takılma kalmadı.Ustam bir sensörden ya da beyinden kaynakladıüğını söyledi.Aynı problemi yaşayan varmı acil yardım..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
enjektörler nasıl kontrol edildi? Yada benzin pompasının cont. olarak yakıt bastığı nasıl kontrol edildi. Enjektörler söküp tezgaha bağlanmadan kontrol edilemez zaten. Bence ağır olarak girmeden ben olsam carbon clean denerdim, düzelirse sorun yok, geçici düzelirse yada iyileşirse enjektörlere odaklanırdım.

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjektörler nasıl kontrol edildi? Yada benzin pompasının cont. olarak yakıt bastığı nasıl kontrol edildi. Enjektörler söküp tezgaha bağlanmadan kontrol edilemez zaten. Bence ağır olarak girmeden ben olsam carbon clean denerdim, düzelirse sorun yok, geçici düzelirse yada iyileşirse enjektörlere odaklanırdım.

bütün işlemler sıfır parçalar denenerek yapıldı...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende lpg de var henüz çözümünü bulamadık. dediğiniz gibi ancak 1000 2000 devir arasından sonra 4-5 sn takılı kalıyo sonra düzeliyo..