Astra G Aşırı Benzin Tüketimi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oldum olası katkı maddelerine karşıyım.
Zaten gerekli temizlikleri yaptırmışsınız, bence sonradan başınızı ağrıtacak işlere kalkışmayın derim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bu bor maddesi konusunda aslında çok fazla yazdık çok fazla çizdik. Eğer ki bu madde çok yararlı ise ve artıları olacak ise firma buyursun bu maddeye motor km garantisi versin. Örnek gel motor testlerini yapalım ve sonrasında bu maddeyi ekleyelim ve size 50 000 km motor garantisi verelim desin...eee o kadar malına güveniyor ise işte karşısında tüketici işte yapılması gereken... ben böyle yapsın 300 TL öderim.

GMuniquel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deponu tamamen doldurmadan ortalama bir tüketim değeri alamazsın .. yapacağın hesaplama her zaman yanıltır seni .. değişir .. başta aracının otomatik olması manuel akratmaya göre tasarruf için bir dez avantaj zaten .. bunun dışında aracını uzun dönem lpg ile kullanmış benzine pek yanaşmamışsın anlaşılan .. ayrıca G kasa ağırdır 1.6 motora göre yakıt tüketimi normal şartlarda da yüksek sayılabilir .. son bakımdan sonra km ni sıfırla full depo dene bakalım .. yaşı itibari ile ilk gün ki gibi bir tüketim sonucu göremezsin ama en azından benim arabamın ortalama tüketimi bu demekki diyebilirsin.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş depoyu doldur, 100 km yol git.
Tekrar doldur.
Örnek veriyorum; Deponu 250 TL'ye doldurdun... 100 km gittin... Tekrar doldurdun, içerisine 40 TL yakıt aldı... 40/100=0,40 kuruş yakıtın...
Eğer 100 km'yi geçersen diyelimki 123 km gittin ve doldurdun... 50 TL yakıt aldı...
50/123=0,40 kuruş yakıt...
Bu şekilde yakıtını hesaplayabilirsin, iyi günler...

Roventh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum fikirleriniz için.