Astra Classic III için Lpg

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma lpg taktırmak istiyorum. bi kaç araştırma yaptım, opel ile en uyumlu ve garantiyi bozmayan marka Landirenzo imiş. Bunun türkiye distribütörü de Olgun Lpg ve Olgun Lpg'nin bayiilerinden taktırırsak garanti için bir problem çıkmıyor. Ankara'da hangi bayiden taktırmam daha iyi olur bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. Birde yaklaşık bedeli nedir ? Şimdiden teşekkürler

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız kaç km de ve şu ana kadar ki ortalama yakıtınız nedir acaba öğrenebilirmiyim

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız kaç km de ve şu ana kadar ki ortalama yakıtınız nedir acaba öğrenebilirmiyim

araç henüz 3000 km de , ortalama yakıt 13lt de geziyor sürekli. Sebebi de bariz belli, afyon küçük bir il olduğu için sürekli dur kalk ve sürekli 1nci vites 2nci vites yapıyoruz, bu yüzden yakıt tüketimi fazla.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az gezıyorsanız afyonda soguk sehır. lpg ye gecene kadar gıdecegınız yere varırsınız. lpg ye verdıgınız para ve sonucta arabanın dogasına aykırı olan bu sıstemden oturu karşılaşabılecegınız muhtemel sıkıntılar yanınıza kar kalır. bende lpg taktırdım aracıma ama her kontakta minimum 35 km yol yapıyorum. 3. km de lpg ye gecıyor. kontaga her basışımda 5-10 km yi geçmeyecek olsaydım taktırmazdım

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın az kullanılması şu şekilde oluyor, aracı ağustos ayında satın aldık , eylül ayına kadar 3000 km yaptım , fakat okulum kıbrısta olduğu için aracı yaklaşık 4 ay kullanmadım, annem kullandı onunda kullandığı maksimum 300km bişeydir. ama yaz geldiğinde muhtemeln 3 ay içinde araç 7-8bin km yol yapar o yüzden gerekli duyuyorum. ailemizdeki diğer araçtada lpgg var çok memnunuz o yüzden böle bişey düşündüm, çünkü bu şekilde devam ederse ben yazın arabaya binemem, günde en az 50liralık benzin gider :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bıldıgım takıyorlar kı ben aracı almaya gıttıgımde orda lpg ıcın ayrı bı stand gıbı yerlerı var bı sor derım

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo taktır ben kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok. servislerde de landi takıyorlar.