Astra Classic III için Lpg

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde daha yeni taktırdık geçen her saniye için pişmanlık duyuyorum keşke arabayı ilk aldığımızda taktırsaymışız diye :)

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer aracımızda lpg var , bende o yüzden biran önce taktırmak istiyorum, çok fark ediyo

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor kodu nedir? Bende ki Z16XER.Bende düşünüyorum gelişmeleri yazarsanız sevinirim,takipteyim konuyu :)

salihcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor kodu nedir? Bende ki Z16XER.Bende düşünüyorum gelişmeleri yazarsanız sevinirim,takipteyim konuyu :)

Bizim araçlarda A16XER motor kullanmışlar hocam. Bugün Afyon Olgun LPG bayii'sine fiyat sormak için uğradım, simit tüp 1750 , normal tüpe 1700 tl fiyat çektiler. bana biraz çok geldi çünkü forumda okumuştum 1400tl den falan bahsedenler vardı

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1500 nelerine yetmiyormuş fazlasını verme zaten

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landrenzo 2000 tl civarı ama z16xep lpg sakıncalı sööliimde ben

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara da taktıracaksanız ve arabayı satmayı düşünmüyorsanız önce teleflex ardından prince i tavsiye ederim.başta biraz fazla ödersiniz ama sonradan size verdiği güven ve sorunsuzluk bunu amorte edecektir.

teodol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landrenzo 2000 tl civarı ama z16xep lpg sakıncalı sööliimde ben

daha önceki opel aracım z16xep kodlu idi.bende başta piyasada söylenti şeklinde milletin endişelerini duymuştum.benzinin pahalılığı nedeniyle gözümü kapattım ve taktırdım.hiç de sorun yaşatmadı. taktırdığım günden sattığım güne kadar 1.5 sene zarfında bir gün bile arıza çıkartmadı, sorun yaşatmadı.arıza lambası bile bir gün dahi yanmadı.aynı motor kodlu aracı olan arkadaşımda benden görerek taktırdı o da sorun yaşamadı ve hala da yaklaşık 3 yıldır kullanıyor aracını.arkadaşım opel yetkili servisinde, ben ise yetkili lpg servisinde landirenzo taktırdım.işini bilen iyi bir ustada landirenzo taktırın kafanız rahat olsun.hiç sorun olmaz. fiyat olarak da geçen eylül ayında garantili araçlara 1850 tl ye, garanti dışı ise araç 1600 hatta 1500 tl ye omegas plus takıyorlardı.şimdi belki euro dolar kur farkı yansımış olabilir biraz.